LEGO® Super Heroes Útok s ponorkou Iron Skull

LEGO® Super Heroes Útok s ponorkou Iron Skull Akcia

LEGO® Super Heroes Útok s ponorkou Iron Skull

skladom

Bežná cena: 38,90 €
akčná cena: 31,20 €

Kód: F016004 , EAN: 5702015597616

LEGO® Super Heroes Útok s ponorkou Iron Skull

Popis:

Iron Skull ho uväznil vo svojej úžasné ponorke! Vydaj sa do hlbín s potápačom Iron Manom, aby si zachránil svojho parťáka z Avengers.

Odrážaj útoky potápačov Hydry na jeho podvodné stíhačke a vyhýbaj sa vystřelovačům ponorky. Potom sa Stretni s Iron Skull a poraz ho, aby si oslobodil potápačov Kapitána Amerike!

Potop sa, aby si zachránil potápačov kapitána Amerike zo zajatia Iron Skull!

Potop sa s potápačom Iron Manom ​​a osloboď potápačov Kapitána Amerike z ponorky Iron Skull s klietkou na reťazi a 4 vystreľovacie, navyše dávaj pozor aj na podvodné stíhačku potápačov Hydry.

Vlastnosti:

  • obsahuje 4 minifigúrky: Potápačov Iron Mana, potápačov Kapitána Amerike, Iron Skull a potápačov Hydry
  • ponorka Iron Skull obsahuje logo s červenou lebkou, otváracia kokpit, klietka s priesvitnými červenými otváracími dverami a pripevnený reťaz, ktorý slúži na polapeniu potápačov Kapitána America, 4 vystreľovací a skladovací priestor na Iron Skullovo vybavenia.
  • podvodné stíhačka potápačov Hydry obsahuje 2 harpúny
  • medzi doplnky nájdeš trysky potápačov Iron Mana a Iron Skull na nohy a ruky, kyslíkovú nádrž a plutvy pre potápačov Kapitána Amerike a pre potápačov Hydry, naviac tiež štít potápačov Kapitána America
  • obsahuje tiež komiks

Rozmery a špecifikácie:

Ponorka Iron Skull meria cez 9 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 12 cm na šírku. Podvodné stíhačka potápačov Hydry meria cez 4 cm na dĺžku, 4 cm na šírku a menej ako 2 cm na výšku.

Balenie obsahuje 335 dielikov.

Odporúčaný vek:

Vhodné pre deti od 7 do 14 rokov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader