LEGO® Super Heroes Confidential Captain America Movie 2

LEGO® Super Heroes Confidential Captain America Movie 2 Akcia

LEGO® Super Heroes Confidential Captain America Movie 2

skladom

Bežná cena: 89,40 €
akčná cena: 73,50 €

Kód: F016017 , EAN: 5702015597647

LEGO® Super Heroes Confidential Captain America Movie 2

Popis:

Spoj svoje sily s Kapitánom America, Scarlet Witch, Ant-Manom ​​a Agentom 13 a pomôž Winter Soldier utiecť v stíhačke Quinjet.

Vyhni sa strelám z vystreľovací vojnového stroja. Vlez do kontrolnej veže vzdušného prevádzky malým otvorom s Ant-Manom ​​a nechaj vybuchnúť krabice pred vežou. Zatiahni za páku v kancelárii na druhom poschodí a vyhoď do vzduchu steny.

Vyhoď do povetria vozík s batožinou, aby sa kufre rozleteli po okolí, potom premeň Ant-Mana na obrovského človeka a stretnite sa s Iron Manom! Rozlož krídla stíhačky Quinjet ku vzlietnutie a vysuň skryté vystreľovací. Zhôd lano Kapitánovi America a odletí preč!

Obsahuje 6 minifigúriek:

Kapitána Amerike, Winter Soldier, Scarlet Witch, Iron Mana, Vojnový stroj a Agenta 13, navyše mikrofigurky Ant-Mana a zostaviteľnú figúrku obrovského Giant Mana.

Kontrolná veža letovej prevádzky obsahuje vizuálne kontrolné miestnosť s otáčací stoličiek, kanceláriu v druhom poschodí s obrazovkou, s otváracími skrinkami a funkcií výbušné steny, miestnosť na prvom poschodí s otváracími posuvnými dverami a funkcií vybuchujúcich krabíc, ktorá sa dá aktivovať natlačením mikrofigurky Ant-Mana do malinké dierky v stene, navyše doplnkový plot.

Stlač tlačidlo na Quinjetu a odkryte tak skryté vystreľovací v spodnej časti. Quinjet tiež obsahuje dvojitý otvárací kokpit, rozkladacie krídla pre letový a pristávacie mód a otváracia zadné poklop s lanom, ktorého sa môže chytiť minifigúrka.

Aktivuj výbušnú funkciu na prívese vozíka na batožinu a vyhoď 3 kufre do vzduchu!

Vezmi minifigúrku do ruky figúrky Giant Mana, ktorá obsahuje pohyblivú hlavu, ruky a nohy.

Medzi zbraňami nájdeš pušku Winter Soldier, vystrelovač na efódu a obušok vojnového stroja.

Medzi doplnkami nájdeš štít Kapitána America, kocky moci Scarlet Witch a Iron Manovi prvky moci, ktoré má na rukách. Obsahuje tiež komiks!

Veža letovej kontroly meria cez 27 cm na výšku, 23 cm na šírku a 8 cm do hĺbky.

Stíhačka Quinjet meria cez 9 cm na výšku, 20 cm na dĺžku, 31 cm na šír

Odporúčaný vek:

8–14

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader