LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovský hrad

LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovský hrad

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F008959 , EAN: 5702015355032

LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovský hrad

LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovský hrad

Popis:

Uži si bezpočet kráľovských dobrodružstvo v kúzelnom svete Disney princeznej Sofie I. s Kráľovským hradom! Sofia a jej nevlastná sestra princezná Amber sa rady túlajú kráľovským hradom, kde na nich za každým rohom čaká zábava a čarovná překvapení.Hraj si s králikom Clover v trůním sále, objav v pivnici truhlicu s pokladom a Pretancujte noc na otáčavom tanečnom parkete.

Potom Sofii a Amber pomôž vystúpiť po schodoch do ich spálne a ulož je pod pokrývky, aby sa im zdalo o princeznovských dobrodružstvách, ktoré na ne ráno čakajú.

Táto prekrásna sada bude malé deti inšpirovať k dlhým hodinám hranie na princezné v kráľovskom hrade. Pomôžte im prísť na chuť zábave zo stavania z veľkých kociek LEGO® DUPLO®, ktoré sú navrhnuté špeciálne tak, aby boli bezpečné pre ich malé ručičky.

Prenesú sa do sveta, kde sa Sofia dozvedá všetko o láskavosti, odpustenie a veľkorysosti ducha a pri tom spoznáva, čo to znamená byť skutočnou princeznou.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Obsahuje LEGO DUPLO® figúrky princeznej Sofie I., princezné Amber a králika Clover. Kombinuj so sadou č, 10594 – Princezná Sofia I. – Kráľovské stajne, a zaži ešte viac dobrodružstva sa Sofiiným koňom Minimom Veľkým.

Odporúčaný vek:

2–5

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader