LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovské stajne

LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovské stajne

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F008958 , EAN: 5702015354981

LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovské stajne

LEGO® DUPLO® Princezná Sofia I. – Kráľovské stajne

Popis:

Priprav sa na kráľovskú jazdeckú prehliadku s Disney princeznou Sofiou I. ™ a jej čarovným lietajúcim koňom Minimom Veľkým! Môžeš Sofii pomôcť stať sa úplne prvú princeznou, ktorá bude pretekať za svoj školský tím v lietajúcom derby, keď minima pred tým veľkým dňom venuješ veľa lásky a starostlivosti!

Postáv pre Minimá útulnú stajňa, aby sa dobre vyspal na ten náročný deň, kedy bude predvádzať svoje umenie pri skokoch cez prekážky. Aj princeznej sa musí starať o svoje zvieracích kamarátov, a tak krm Minimá jeho obľúbenými maškrty, senom a mrkvou, a vidlami udržuj jeho stajňa, v čistote a poriadku, ako sa sluší pre kráľovského koňa.

Sofia a jej milý lietajúci kôň Minimusom budú všade malé deti inšpirovať k stavaniu a vymýšľanie vlastných príbehov o priateľstve. Poučte je o starostlivosti o zvieratá a o úsilí, ktoré Sofia venuje tomu, aby sa naučila súťažným jazdeckým schopnostiam. Kocky LEGO® DUPLO® sú zábavné a bezpečné pre malé ručičky.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Obsahuje figúrku LEGO DUPLO® Princezné Sofie I. a Minimá Veľkého. Kombinuj túto sadu s č. 10595, Kráľovským hradom princeznej Sofie I., a zaži nekonečná kúzelná dobrodružstvo.

Odporúčaný vek:

2–5

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader