LEGO® City Town Námestie v meste

LEGO® City Town Námestie v meste Akcia Darček

LEGO® City Town Námestie v meste

skladom

Bežná cena: 194,40 €
akčná cena: 154,30 €

Kód: F015928 , EAN: 5702015350891

LEGO® City Town Námestie v meste

Popis:

Na námestí je zhon a ruch! Zaparkuj svoje kolo u útulné kaviarne, naskoč na palubu úžasné spravodajské helikoptéry a vzletu do oblakov, aby si videl mesto z vtáčieho pohľadu. Akonáhle ťa prestane baviť lietania, zastav sa v obchode LEGO®, kam práve prišla nova zásielka.

Pomôž vodičovi vyložiť škatule, dať ich na ručný vozík a odvez ich do obchodu. Potom sa pozri na skvelá autá, ktoré sú na predaj v predvádzacej miestnosti. Pomôž mechanikovi ovládať zdvíhaciu plošinu na autá a prirobťe na auto novú sadu športových liatinových pokrievok.

Máš tak akurát čas na kúpenie párkov v rožku a novín na cestu domov, ale pri ceste na električku daj pozor na poslíčka s pizzou na jeho rýchlom skútri! Svoje kolo daj do držiaka na kolesá, posaď sa a sleduj ulice LEGO City.

Aký vzrušujúci deň to bol!

Vlastnosti:

  • obsahuje 12 minifigúriek s rôznymi doplnkami: vodiča električky, pilota vrtuľníka, predavačku v kaviarni, poslíčka s pizzou, predavačku áut, mechanika, vodiča odťahového vozidla, predavača párkov v rožku, predavača LEGO, doručovateľa LEGO, dievča a chlapca
  • tiež obsahuje 2 sochy LEGO obchodu
  • námestí v meste obsahuje obchod LEGO®, autobazár, 3 autá, odťahové vozidlo, dodávku LEGO®, vrtuľník, električka, električkovou zastávku, bicykel a 12 minifigúriek

Balenieobsahuje 1683 dielikov.

Odporúčaný vek:

Vhodné pre deti od 6 do 12 rokov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader