LEGO® City Deep Sea Explorers Plavidlo pre hlbinný morský výskum

LEGO® City Deep Sea Explorers Plavidlo pre hlbinný morský výskum Akcia Darček

LEGO® City Deep Sea Explorers Plavidlo pre hlbinný morský výskum

skladom

Bežná cena: 116,60 €
akčná cena: 93,70 €

Kód: F015898 , EAN: 5702015350655

LEGO® City Deep Sea Explorers Plavidlo pre hlbinný morský výskum

Popis:

Vylov potopený poklad s prieskumným hlbinným plavidlom! Vrak lode s nákladom zlatých tehál bol Videli na dne oceánu. Naskoč na palubu úžasného prieskumného plavidla a vyraz na miesto!

Tento model LEGO® City je plný najnovšie technicky vyspelé potápačské výbavy. Riaď ponorku na diaľkové ovládanie a podmorský skúter a aktivuj sklápací systém, aby si mohol prieskumnú ponorku ponoriť do vody.

Potom vlez do klietky proti žralokom a pridaj sa k ostatným potápačom hlboko pod hladinou oceánu. Sleduj úžasného bieleho žraloka, mečiara a chobotnicu, zatiaľ čo budeš vyberať zlaté tehly z potopenej lode. Ale buď opatrný … celá konštrukcia lode je nestabilný a mohla by sa kedykoľvek zrútiť!

Privolaj veľkolepé Plavidlo pre hlbinný morský výskum!

Vlastnosti:

  • obsahuje 7 minifigúriek s rôznymi doplnkami: 2 členovia posádky, 4 potápači a 1 hlbinný potápač
  • súčasťou sady je prieskumné plavidlo, ponorka s guľovitým kokpitom, ponorný modul, potápačský skúter, vrak lode s funkciou zrútenia, ochranná klietka proti žralokom, morské riasy, mečiar, chobotnice, žralok biely a dvakrát žralok šedý
  • prieskumné plavidlo obsahuje funkčné navijak, rozmernú riadiaca miestnosť, kabíny pod hornou palubou a záchranný čln
  • súčasťou doplnkov sú 2 hrnčeky, vysielačka, ďalekohľad, záchranný kruh, zváračka, 2 debny a 16 zlatých tehál

Rozmery:

Prieskumné plavidlo meria cez 19 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 18 cm na šírku. Vrak lode meria cez 13 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 15 cm na šírku.

Ponorka meria cez 5 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Potápačský skúter meria cez 3 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 4 cm na šírku. Ponorný modul meria cez 9 cm na dĺžku, 5 cm na šírku a menej ako 2 cm na výšku.

Záchranný čln meria cez 3 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 5 cm na šírku. Ochranná klietka meria 8 cm na výšku, 5 cm na šírku a menej ako 3 cm na hĺbku.

Balenie obsahuje 717 dielikov.

Odporúčaný vek:

Vhodné pre deti od 8 do 12 rokov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader