LANZA Ultra 2v1 Color 5,625 kg (75 dávok) - prací prášok

LANZA Ultra 2v1 Color 5,625 kg (75 dávok) - prací prášok

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F008460 , EAN: 8592326016442

LANZA Ultra 2v1 Color 5,625 kg (75 dávok) - prací prášok

LANZA Ultra 2v1 Color 5,625 kg (75 dávok) – prací prášok

Popis:

Lanza je už dlhé roky značkou ktorej synonymom je čistota, belosť a svieža vôňa. Na prianie spotrebiteľov sme teraz vyvinuli úplne novú Lanza 2 v 1. Unikátny kombináciu pracieho prášku Lanza s Vanish – najpredávanejším odstraňovačom škvŕn na svete.

Vďaka systému odstraňovanie škvŕn Vanish dokáže nová Lanza 2 v 1 odstrániť aj skutočne odolné škvrny, ako sú napríklad škvrny od čokolády, škvrny od trávy alebo škvrny od čaju. Lanza 2 v 1 je účinná už pri nízkych pracích teplotách. Je vhodná na farebnú bielizeň.

Teraz vystačí 1 kg prášku na 13 praní, predtým to bolo len na 10 praní! Nové zloženie Lanza 2 v 1 obsahuje viac aktívnych látok, vďaka ktorým je možné použiť menej pracieho prášku na dosiahnutie rovnakých výsledkov ako predtým. Menej prášku, rovnaký prací účinok.

Vlastnosti:

  • vhodné na farebnú bielizeň
  • balenie 5,625 kg (75 dávok)
  • dokáže odstrániť aj odolné škvrny
  • dva v jednom: Lanza + Vanish = účinné odstraňovanie škvŕn
  • dokonale vyperie už pri nízkych teplotách

Použitie:

V prípade prania v automatickej práčke nasypte požadovanú dávku prášku do hlavného dávkovača pracieho prostriedku. V prípade ručného prania nechajte prášok rozpustiť vo vode a potom bielizeň dôkladne vypláchajte. Nie je vhodné pre vlnu a hodváb! Pri praní vždy dodržiavajte odporúčania výrobcu danej textílie.

Upozornenie:

Varovanie: Spôsobuje vážne poškodenie očí. Bezpečnostné upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné centrum alebo lekára. Po použití si umyte ruky.

Zloženie:

  • 15 – 30 % zeolity, 5 – 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, kyslíkové bieliace činidlo, polykarboxyláty, enzýmy, parfém, 2– (4-terc-butylbenzyl) propanál

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader