LAMAZE Zábavná špirála

LAMAZE Zábavná špirála Akcia

LAMAZE Zábavná špirála

skladom

Bežná cena: 24,30 €
akčná cena: 20,20 €

Kód: lamaze50290 , EAN: 796714271422

Lamaze Zábavná špirála

Popis:

Pestrofarebná špirála ovinie rukoväť kočiarika alebo autosedačky. Pri pohybe kočiarika začnú hrkať dva farebné krúžky a postavičky na špirále sa začnú hojdať. Lákajú dieťa k uchopeniu, ťahaniu a pískaniu. Rozmer: v20 x š16,5 x h11,5 cm. Použitie rôznych pestrofarebných materiálov a kontrastných vzorov pomáha rozvíjať hmat, zrak a sluch.

Lamaze – Hračky pre najmenšie deti Výrobky od značky Lamaze sú predávané vo víac než 30tich krajinách sveta a patrí medzi najobľúbenejšie. Hračky Lamaze sa špecializujú na hračky pre najmenšie deti, sú prevažne textilné a zameriavajú sa na zdravý vývoj dieťaťa. Hračky pre najmenšie deti od Lamaze sa špecializujú na rozvoj zraku, sluchu, hmatu, čuchu a predstavivosti. Nájdete tu hračky do auta, pestrofarebné hrkálky a ďalšie kontrastné hračky, ktoré priťahujú pozornosť očí a vydávajú najrôznejšie zvuky. Kojenecké hračky od Lamaze učinia radost z hry vám i vášmu dieťaťu.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu, pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader