LAMAZE Veselá dvíhacia podložka

LAMAZE Veselá dvíhacia podložka

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: lamaze50294 , EAN: 796714271552

LAMAZE Veselá dvíhacia podložka

LAMAZE Veselá zdvíhacie podložka

Popis

Polohovateľná podložka, v ktorej Vaše dieťa objavuje, skúma svet okolo a učia sa hrou. Vďaka inovatívnej funkcii sa dá ľahko a bezpečne urobiť z podložky sedák. Špeciálne záchytná vrecko udrží bábätko v podložke, ktorá nijako neobmedzuje jeho pohyb. Zo strán pripevnená mäkká klenba je nad telíčkom bábätka, alebo je sklopená, či ju môžete úplne odopnúť. Na nej je zavesené slniečko, z ktorého potom ďalej visí hviezdička a 2 plyšové zvieratká.

Na podložke sa premietajú unikátny vzory a textúry, ktoré stimulujú hmatové zmysly dieťaťa. Lamaze sa stará o vyváženie farieb, ktoré nenamáhajú oči milé deti. Sladké melódie pobaví a rozvíja sluch dieťaťa. Pokiaľ dieťa leží, môžete na podložku pripojiť dúhový vankúšikový golier.

Vlastnosti

  • batérie nie sú súčasťou balenia: 2× AAA
  • rozmery: 70 × 45 × 20 cm
  • váha vr. balenie: 2.258 kg
  • vhodné pre deti od narodenia do cca 2 rokov

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader