LAMAZE Los Eda nový

LAMAZE Los Eda nový

skladom
cena: 13,49 €

Kód: lamaze50265 , EAN: 796714270142

LAMAZE Los Eda nový

Náš dobrácky Eda sa iste stane najlepším kamarátom vášho dieťaťa doma i na cestách. Telíčko je vyrobené z veľmi príjemného materiálu pre stimuláciu hmatu. Pestrofarebné a kontrastné vzory a potom napomáhajú rozvíjaniu zraku.

Charakteristický tvar očí losa využívajúci efekt upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie. Vo svojich kopýtkach má Eda ukrytú hmatku, rolničku a dve šuštítka.

Bruško po stlačení zapíska. Hryzátko v tvare parohov je vyrobené zo štruktúrovaného materiálu pre rozvoj hmatových receptorov. Vďaka novému Lamaze klipu hračku pripevníte na detskú postieľku, či striešku kočíka rovnako ľahko ako napr. na nákupný vozík alebo k prenosnej autosedačke.

Prevedenie hračky:

Hračka je vyrobená z kvalitného velúru. Použité sú len dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne aj po viacerých praniach. Použitá výplň je vyrobená z najlepších polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti:

  • hĺbka: 16 cm
  • šírka: 23 cm
  • výška: 27 cm
  • váha: 0,14 kg
  • vhodné pre deti od narodenia

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader