LAMAZE Los Eda nový

LAMAZE Los Eda nový Akcia

LAMAZE Los Eda nový

skladom

Bežná cena: 15,80 €
akčná cena: 13,20 €

Kód: lamaze50265 , EAN: 796714270142

Lamaze Los Eda nový

Popis:

Náš dobrácky Eda sa určite stane najlepším kamarátom Vášho dieťaťa doma aj na cestách. Telíčko je vyrobené z veľmi príjemného materiálu pre stimuláciu hmatu. Pestrofarebné a kontrastné vzory potom napomáhajú k rozvíjaniu zraku. Charakteristický tva očí losa využívajúci efekt upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie. Vo svojich kopýtkach má Eda ukrytú hmatku, rolničku a dve šuštítka. Bruško po stlačení zapíska. Kusátko v tvare parohov jevyrobené zo štrukturovaného materiálu pre rozvoj hmatových receptorov. Vďaka novému Lamaze klipu hračku pripevníte na detskú postieľku či striešku kočiarika tak ľahko ako napr. na nákupný vozík alebo k prenosnej autosedačke. Hračka je vyrobená z kvalitného veluru. Použité sú dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivým potiskom a dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne aj po niekoľkých praniach. Použitá náplň je vrobená len z najlepšieho strihu polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

lulu

Celkovo hodnotim Soba ako prijemne stvorenie nie len na dotyk, ale aj na pohlad, ktore verim, ze drobec bude mat v oblube Ma rolnicku, ktora vydava zvuk, co zaujme, k tomu aj susti amnhe dalsie Rovnak

prijemny material na dotyk, farebne prevedenie, ktore urcite oslovi malého drobca a je dost mozne, ze sa bude rado k nemu vracat aj neskor ( ako je to u nas, ale konkretne pri motylovi:-) )

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader