Loading
Loading

LAMAZE Koník Ferda

LAMAZE Koník Ferda

skladom

Dlhodobo zlacnená cena 17,49 € 21,39 €

Kód: lamaze50266 , EAN: 796714270159 , Značka: Lamaze

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LAMAZE Koník Ferda

Tento roztomilý červený koník s kontrastnými vzormi na brušku napomáha stimulovať zrak. Hrivu a chvost má z farebných strapcov vhodných na ťahanie, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku prstov.

Kopýtka majú vnútri tvary stimulujúce hmat dieťaťa. Po stlačení bruška začne koník chichotať a ozvú sa zvuky klusajících kopýtok. V brušku vložený hrací strojček, prepínač ON – OFF, vymeniteľné batérie 3 × 1,5 V R44, sú súčasťou balenia. Charakteristický tvar očí s efektom upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie.

Prevedenie hračky:

Hračka je vyrobená z kvalitného velúru. Použité sú len dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne. Použitá výplň je vyrobená z najlepších polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti:

  • batéria súčasťou balenia: 3 × 1,5 V R44
  • hĺbka: 13,97 cm
  • šírka: 25,4 cm
  • výška: 25,4 cm
  • váha vr. balenie: 0,567 kg
  • vhodné predeti od narodenia

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader