LAMAZE Koník Ferda (Premium klub)

LAMAZE Koník Ferda (Premium klub)

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Tento výrobok nie je možné zakúpiť samostatne :-(

Kód: F017129 , EAN: 796714270159

LAMAZE Koník Ferda (Premium klub)

LAMAZE Koník Ferda (Premium klub)

Popis:

Lamaze Koník Ferdo

Tento roztomilý červený koník s kontrastnými vzormi na brušku napomáha stimulovať zrak .{Color: #168ecb}. Hrivu a chvost má z farebných strapcov vhodných na ťahanie, ktoré rozvíja jemnú motoriku prstov .{Color: #168ecb}. Kopýtka majú vnútri tvary stimulujúce hmat .{Color: #168ecb} dieťaťa. Po stlačení bruška začne koník rehotať a ozvú sa zvuky klusajících kopýtok.

V brušku vložený hrací strojček .{Color: #168ecb}, prepínač ON – OFF, vymeniteľné batérie 3×1,5 V R44, sú súčasťou balenia. Charakteristický tvar očí využívajúci efekt upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie. Hračka je vyrobená z kvalitného velúru .{Color: #168ecb}. Použité sú len dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne. Použitá výplň .{Color: #168ecb} je vyrobená iba z najlepších polyesterových vlákien .{Color: #168ecb}, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti

  • Batéria súčasťou balenia: 3×1,5 V R44
  • Hĺbka: 13,97 cm
  • Šírka: 25,4 cm
  • Výška: 25,4 cm
  • Váha vr. balenie: 0,567 kg
  • Vek: 0m+

Lamaze – Hračky pre najmenšie deti

Výrobky od značky Lamaze sú predávané vo viac ako 30tich krajinách sveta a patrí medzi najobľúbenejšie. Hračky Lamaze sa špecializujú na hračky pre najmenšie deti, sú prevažne textilný a zameriavajú sa na zdravý vývoj dieťaťa.

Hračky pre najmenšie deti od Lamaze sa špecializujú na rozvoj zraku, sluchu, hmatu, čuchu a predstavivosti. Nájdete tu hračky do auta, pestro sfarbená hrkálky a ďalšie kontrastné hračky, ktoré priťahujú pozornosť očí a vydávajú najrôznejšie zvuky. Dojčenské hračky od Lamaze urobí radosť z hry vám i vášmu dieťaťu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader