LAMAZE Jazdiace sloníča

LAMAZE Jazdiace sloníča

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: lamaze50300 , EAN: 796714272351

LAMAZE Jazdiace sloníča

LAMAZE Jazdiaca sloníča

Popis:

Skvelý a veselý kamarát, to je plyšové jazdiaci sloníča Lamaze. Hebký fialový zamat nabáda k dotyku a pomaznanie a deťom je veľmi príjemný na dotyk.

Vďaka farebným a veľkým kolieskam sa hračka ľahko, ale pomaly pohybuje po zemi a stimuluje dieťa k lezenie. Čoskoro objaví, že keď hračku ručičkou postrčí, kúsok mu odíde a to je predsa veľká výzva a zábava opäť sa k nej dostať. Tento roztomilý spoločník v sebe skrýva veľké množstvo ďalších aktivít.

Šuštiace farebné uši pôsobí na rozvoj sluchu, rovnako tak ako pískatko ukryté v chrbte. Rôzne materiály použité na tele sloníča rozvíja hmat a batoľa sa bude chcieť ich stále dotýkať. Predné kolieska sú plné korálok, ktorá pri jazde jemne rachotí a opäť vzbudí pozornosť. Akoby hovorila: „polezú za mnou“.

V neposlednom rade je jazdiaci sloníča aj výborná hračka pre rozvoj motoriky. Vďaka svojej hebkosti a ľahkosti ho malý človiečik ľahko udrží a môže dvíhať, pokladať a stláčať.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vekové určenie:

  • vek: od 9 mesiacov

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader