LAMAZE Interaktívna podložka opička

LAMAZE Interaktívna podložka opička

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: lamaze50293 , EAN: 796714271514

LAMAZE Interaktívna podložka opička

LAMAZE Interaktívne podložka opička

Popis:

Interaktívne podložka Lamaze v tvare opičky je vhodná pre deti od narodenia. Podložka rozvíja jemnú motoriku, zrak i hmat dieťaťa. Vaše bábätko si zamiluje túto zábavnú podložku v tvare veľkého opičiaka.

Pestrofarebný svet, rôzne textúry a konštrukčné detaily podporujú u dieťaťa túžbu všetko preskúmať. Veselý opičiak vďaka mnohým aktivitám ukrytým v jeho tele rozvíja u dieťaťa jemnú motoriku. Zo strán opičie podložky je uchytená mäkká nastaviteľná klenba, na ktoré sú zavesené zvieratka.

Bábätko hra so zvieratkami núti k pohybu, či už v ľahu, alebo v sede. Zložením klenby sa môže hrať s postavičkami tigra, levíčka a prezerať sa vo sloním zrkadle. Rozvíja tak zrak i hmat. Na podložke je umiestnený vankúšik v tvare banánika. Prevedenie rohožky je skladné, môžete ju uložiť pod pohovku, posteľ či do skrine.

Vlastnosti:

  • hĺbka: 8,9 cm
  • šírka: 50,8 cm
  • výška: 40,7 cm
  • váha: 0,847 kg
  • vhodné pre deti od narodenia

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader