Loading
Loading

LAMAZE Hrkajúce ponožky a náramky nové

LAMAZE Hrkajúce ponožky a náramky nové

do 2 týždňov
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: lamaze50287 , Dodávateľský kód: 27111A , EAN: 796714276342 , Značka: Lamaze

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LAMAZE Hrkajúce ponožky a náramky nové

Hebké ponožky s farebnou lienkou na jednej a s motýľom na druhej strane sa ľahko navliekajú na detské nožičky, ktoré potom udržujú v teple. Pestrofarebný motýľ šuštia krídelkami a lienka v sebe ukrýva hrkálku.

Do 6–7 mesiacov sa dieťa stane šampiónom v naťahovaní nožičiek. Precvičí si používanie svalov a naučí sa sledovať svoje nohy, ku ktorým farebné zvieratká na ponožkách pútajú jeho pozornosť. Ponožky sú dermatologicky testované.

Náramky v tvare známych farebných zvieratiek sa na zápästie dieťaťa pripevňujú suchými zipsami. Chrobáčiky na každom zápästí pomôžu dieťaťu pochopiť, že má 2 ruky na hranie a veľa prstov na skúmanie. Deti sú fascinované svojimi prstami.

V období okolo 3. mesiaca veku, sa začínajú chytať za každý prst a po jednom alebo po dvoch si ich strkajú do pusy a okusujú je alebo lížu. Vďaka hre s prstami, sa deti naučia dobre sledovať svoje ruky. Náramky s pestrofarebnými chrobáčikmi priťahujú pozornosť dieťaťa k jeho rukám a keď s nimi pohne, dostane sa mu odmeny v podobe zachrastění.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na to, pre akú vekovú kategóriu sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71 a ASTM F963–96.

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader