Loading
Loading

LAMAZE Čmeliak Bzuk

LAMAZE Čmeliak Bzuk

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: lamaze50270 , Dodávateľský kód: 27029 , EAN: 796714270296 , Značka: Lamaze

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LAMAZE Čmeliak Bzuk

Popis

Nerozlučná dvojka – čmeliak Bzuk a jeho obľúbená kvetina sa čoskoro stanú dôvernými kamarátmi vášho dieťaťa. Zatiahnutím za krúžky pod kytičkou si poletujúce čmeliak jemným bzukotom na ňu dosadne.

Čmeliak aj kvetina sú vyrobené z mnohých rôznych materiálov pre stimuláciu detského hmatu. Čiernobiele motívy na spodných častiach listov kvietky sú zase dôležité pre správny rozvoj zraku v prvej vývojovej fáze dieťaťa, pestré farby potom zaujmú v neskoršom veku.

Čmelie krídelká aj okvetné lístočky jemne šuštia, čo nenásilne podporuje detský sluch.

Prevedenie hračky

Hračka je vyrobený z kvalitného velúru. Použité sú len dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne aj po viacerých praniach. Použitá výplň je vyrobená z najlepších polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti:

  • hĺbka: 17,78 cm
  • šírka: 17,78 cm
  • výška: 18,415 cm
  • vhodné pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader