K´S KIDS Hračka na kočík - krokodíl KrokoBloko

K´S KIDS Hračka na kočík - krokodíl KrokoBloko

skladom
cena: 9,99 €

Kód: F017207 , EAN: 4892493106507

K´S KIDS Hračka na kočík - krokodíl KrokoBloko

Stláčací a šuštiaci veselý zelený krokodýlik KrokoBloko pre najmenšie deti od K'S KIDS. Je ušitý z rôznych materiálov, podporuje vizuálne hmatové i sluchové vnemy malých detí. Pri dotyku šuštia a hrkajú a dieťa zároveň hmatom vníma rôzne typy povrchov. Samotný úchyt je potom možné použiť aj ako hryzátko. Látkový krokodíl šuští, a bude preto bude upútavať pozornosť dieťaťa. Hračka je vhodná na zavesenie do kočíka alebo nad postieľku.

Hračka na hryzenie (hryzátko) je veľmi užitočnou hračkou – dieťatko môže skúmať rôzne tvary a povrchy hryzátka a pritom uľaviť rastúcim zúbkom. Hračka pre batoľatá podnecuje dieťa k hre, a zároveň podporuje zrakový, pohybový a sluchový vývoj dieťaťa. Hračky pre bábätká majú krásny vzhľad, sú ľahké a navyše fungujú ako aktívna hračka – stimulujú dieťa vizuálne i prostredníc­tvom hmatu.

Vlastnosti:

  • rozmery detskej hračky (š v h): 15 × 25 × 11,5 cm
  • materiál: látka, plast

O značke K's Kids

Kids je rad hračiek špeciálne navrhnutých pre bábätká, batoľatá, teda pre najmenšie deti. Didaktické a očarujúce hračky Kids sú vyrobené z prvotriednych a bezpečných materiálov a je radosť sa s nimi hrať. Vo vývojovom tíme Kids majú nezastupiteľnú funkciu ako psychológovia a odborníci na detský vývoj, tak aj samotní rodičia detí. Koncepcia radu Kids je veľmi uznávaná a získala aj veľa významných ocenení.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader