K´S KIDS Hračka na kočík - krokodíl KrokoBloko

K´S KIDS Hračka na kočík - krokodíl KrokoBloko Akcia Darček

K´S KIDS Hračka na kočík - krokodíl KrokoBloko

skladom

Bežná cena: 11,00 €
akčná cena: 7,40 €

Kód: F017207 , EAN: 4892493106507

K'S KIDS Hračka na kočík – krokodíl KrokoBloko

Popis:

Mačkacie a šuštiace veselý zelený krokodýlik Kroko blokov pre najmenšie deti od K'S KIDS, pre bábätko. Je ušitý z rôznych materiálov, podporuje vizuálne hmatové i sluchové vnemy milé deti. Pri pohmatom šuštia a hrkajú a zároveň dieťa vníma hmatom rôzne typy povrchov. Samotný úchyt je potom možné použiť aj ako hryzátko. Látkový krokodíl šuštia, a preto bude upútavať pozornosť Vašich detí. Hračka je vhodná na zavesenie do kočíka alebo nad postieľku.

Hračka na hryzenie (hryzátko) je veľmi užitočná hračka – dieťatko môže skúmať rôzne tvary a povrchy hryzátka a pritom uľaviť rastúcim zúbkom. Hračka pre batoľatá, podnecuje dieťa k hre a zároveň podporuje zrakový, pohybový a sluchový vývoj dieťaťa. Hračky pre bábätká majú krásny vzhľad, sú ľahké a navyše fungujú ako aktívny hračky – stimulujú dieťa vizuálne i prostredníc­tvom hmatu

Vlastnosti:

  • rozmery detské hračky (š v h): 15 × 25 × 11,5 cm
  • materiál: látka, plast

O značke K's Kids

Kids je rad hračiek špeciálne navrhnutých pre bábätká, batoľatá, skrátka pre najmenšie deti. Didaktické a očarujúce hračky Kids sú vyrobené z prvotriednych a bezpečných materiálov a je radosť sa s nimi hrať. Vo vývojovom tíme Kids majú nezastupiteľnú funkciu ako psychológovia a odborníci na detský vývoj, tak aj samotní rodičia detí. Koncepcia radu Kids je veľmi uznávaná a získala aj veľa významných ocenení.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader