KNIHA Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let (CZ) - růžová

KNIHA Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let (CZ) - růžová

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F007548 , EAN: 9788087049167

KNIHA Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let (CZ) - růžová

KNIHA Tvoj fotodeníček od tehotenstva do troch rokov (CZ) – ružová

Popis:

Denníček Vášho bábätka.

Kniha Tvoj fotodeníček uľahčí zaznamenávanie prvých mesiacov života bábätka a to vrátane príprav na jeho narodenia.

Denníček bábätká, ktorý splní predstavy všetkých rodičov – nádherné prevedenie a veľa priestoru pre vlastné záznamy a fotografie.Ucho­vejte si najkrajšie spomienky o svojom bábätku a vytvorte originálne knihu len pre neho. Knihu pripravili slovenské mamičky na základe vlastných skúseností. Prečo ďalšie „denníček“ na trhu, čím sa líši od ostatných?

Kvalitné, vkusné prevedení s modernou grafikou a umeleckými fotografiami bábätiek Prispôsobenie slovenským podmienkam – nejde o prebraný titul, ale o českú knihu, ktorej text bol konzultovaný s českými mamičkami. Vďaka tomu obsahuje presne to, čo si slovenské mamičky skutočne chcú zaznamenávať Umožňuje zaznamenávať už predpôrodné obdobie a priebeh tehotenstva – toto obdobie je pre mamičky veľmi dôležité, napriek tomu vo väčšine „denníčkov“ chýba.

Slúži nielen ako denníček, ale aj ako fotoalbum – obsahuje dostatok priestoru pre vlastné zápisky a vďaka krúžkovej väzbe bude vyzerať skvele aj po vlepenie množstvo fotografií.

Je pomocníkom pre záznam informácií, ale k ničomu nenúti – pokiaľ mamička nechce písať, môže si na stránku nalepiť fotografiu alebo obrázok. Tri motívy obálok. Fotodeníčky netriedime, nemôžeme zaručiť dodanie konkrétne farby.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • formy: 165,0 × 240,0 × 2­5,0 mm
  • počet strán: 208

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader