KNIHA Jak mluvit s dětmi (CZ)

KNIHA Jak mluvit s dětmi (CZ)

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F007402 , EAN: 9788073676124

KNIHA Jak mluvit s dětmi (CZ)

KNIHA Ako hovoriť s deťmi (CZ)

Popis:

Autorky, skúsené logopédka a súčasne matky, radí všetkým rodičom, ako správne podporovať osvojovanie reči ich dieťaťa.

 Zrozumiteľnou formou opisujú vývoj reči a komunikácie dieťaťa od narodenia do troch rokov a odporúčajú, ako ho stimulovať, ako každodenne rozvíjať schopnosti dieťaťa – počas hry, pomocou kníh a v bežných aktivitách – bez toho, aby robili niečo „navyše“, čo je samé alebo ich dieťa bude zbytočne zaťažovať.

Rad efektívnych komunikačných stratégií, praktických návodov a rád sa prelína s osobnými výpoveďami rodičov. V záverečných kapitolách sa rodičia dozvedia, ako spoznať, že vývoj reči neprebieha správne, a čo v tomto prípade robiť. Autorky tiež v samostatnej kapitole zodpovedajú na najčastejšie otázky rodičov.

 Mgr. Katarína Horňáková je logopédka; vedie kurzy komunikácie pre rodičov detí s poruchami reči v ranom veku. Mgr. Svetlana Kapalková, Ph.D., je logopédka; na UK Bratislava prednáša vývoj reči, diagnostiku a poruchy reči v ranom veku. Doc. PhDr. Marína Mikulajová, CSc., Je psychologička; vyučuje na UK Bratislava. Na poli svojho odboru sa venuje výskumnej aj publikačnej činnosti; vedie tréning rodičov detí s poruchami reči.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • formy: 161,0 × 235,0 × 1­0,0 mm
  • počet strán: 168

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader