KIKKO Detské osušky/plienky z biobavlny Staré časy 90x100 (3ks) – biele

KIKKO Detské osušky/plienky z biobavlny Staré časy 90x100 (3ks) – biele Darček

KIKKO Detské osušky/plienky z biobavlny Staré časy 90x100 (3ks) – biele

skladom

cena: 11,95 €

Kód: F020503 , EAN: 8594161575962

KIKKO Detské osušky/plienky z biobavlny Staré časy 90×100 (3ks) – biele

Popis:

V porovnaní s bežnou bavlnenou osuškou sú osušky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazne jemnejšie a mäkšie.

V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú osušky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac ako 45% vyššia gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných nepriehľadných bavlnených tkanín s dutinnej väzbou z obdobia pred viac ako 30-timi rokmi.  Pridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie.

BIO bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je pestovaná bez použitia chemických postrekov za využitia prírodných zákonitostí. Prirodzená biodiverzita, rotovanie pestovaných plodín a hnojenie kompostom udržiavajú pôdu zdravú a plnú živín. Namiesto chemických prípravkov sa zaburinení predchádza prostým pletím a okopávaním, mulčovaním, efektívnejším zavlažovaním, pestovaním viac druhov rastlín pohromade. Používajú sa prírodné insekticídy a rôznymi postupmi (napr. Vysadenia určitých plodín) sa podporuje výskyt prirodzených nepriateľov škodcov. Zber kvetov často prebieha ručne alebo šetrnejším spôsobom a bez použitia chemických látok na straty listov rastlín.

Špecifikácia:

  • Zloženie: 100% bavlna v biokvalite, certifikované GOTS
  • Rozmer: 90×100cm
  • Hmotnosť: 170+ gr./ks
  • Plošná hmotnosť: 173+ gr./m2
  • Balenie: 3ks
  • Pranie: 95 stupňov Celzia (dostatočná teplota pre pranie, pri ktorej nedochádza k výraznému opotrebeniu osušiek, je 60 stupňov Celzia)

Tetra osušky XKKO Organic Staré časy vlastné atesty požadované vyhláškou Ministerstva zdravotníctva SR číslo 84/2011 Zb. špecifikujúca požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

Tetra osušky XKKO Organic Staré časy získali akostné značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader