KIDDY Phoenixfix Detská autosedačka Pro 2 - Manhattan black (9-18 kg)

KIDDY Phoenixfix Detská autosedačka Pro 2 - Manhattan black (9-18 kg)

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F016703 , EAN: 4009749341364

KIDDY Phoenixfix Detská autosedačka Pro 2 - Manhattan black (9-18 kg)

KIDDY Phoenixfix Detská autosedačka Pro 2 – Manhattan black (9–18kg)

Popis:

Nová detská sedačka kiddy Phoenixfix Pro2 je prvá sedačka skupiny 1, ktorá získala známku ,, veľmi dobre "v testoch ADAC a StiftungWarentest.

Najlepšie výsledky v kategóriách bezpečnosť, ovládanie a obsahu škodlivých látok viedli k celkovému hodnotenie 1,4. To je ten najlepší výsledok, ktorý bol za celú dobu testovania akejkoľvek sedačke skupiny 1 (od 9 do 18 kg) udelený. ,, Kiddy sa podarila v aktuálnom teste premiéra: Výrobca dodal prvý veľmi dobrú sedačku pre deti do štyroch rokov. Doteraz bola najlepšia známka vyhradená len detským přenašečkám, „tak znie posudok od Stiftung Warentest. Prvýkrát v 45-ročnej histórii testov autosedačiek udelil Touring Club Schweiz (TCS) najvyššiu známku ,, vynikajúce. "Experti oceňujú predovšetkým ,, Bezpečnosť a obsluhu na najvyššej úrovni“ označením ,, 5 hviezdičiek. „Toto ,, veľmi dobre“ získala kiddy Phoenixfix pre 2rovněž od ÖAMTC. ,, Sedačka je veľmi ľahká a presviedča veľmi nízkou nepatrnú hodnotou zaťaženia pri čelnom a bočnom náraze. Tiež v ďalších kritériách teste jej nie je čo vytknúť, "vysvetľuje ÖAMTC.

Ochranný pultík:

Najlepšie známky ,, veľmi dobre "dosiahol Phoenixfix pre 2 u Stiftung Warentest dokonca v piatich kategóriách, čo taktiež viedlo k jednotnej známke 1,4. ,, Kiddy dosiahol v aktuálnom teste premiéry: Výrobca dodal prvý veľmi dobrú sedačku pre deti do štyroch rokov. Doteraz bola najlepšia známka vyhradená len detským přenašečkám, "tak znie posudok od Stiftung Warentest. ,, S Kiddy Phoenixfix pre 2 sa teraz prvýkrát jedná o veľmi dobrú sedačku v skupine normy 1. Phoenixfix Pre 2 chráni veľmi dobre. Kiddy toho dosiahol s ochranným pultíkom. Pri nehode sa dieťa zvinie cez vypolstrovaný ochranný pultík. Pohyb a čalúnenie znižujú silu, ktorej je dieťa vystavené. Rodičia tu môžu len máločo urobiť zle: Detské sedačky s ochranným pultíkom sú jednoduché na ovládanie. Dieťa vložiť do sedačky, ochranný pultík upevniť a je hotovo. NaProti tomu vnútorné pásy tiež nie sú komplikované, ale musia byť pevne utiahnuté, aby dieťa bezpečne sedelo. Rodičia je často nechávajú príliš voľné.

Vymazlená ergonómia pre zdravé sedenie Kiddy Phoenixfix pre 2 stará o zdravé sedenie vášho dieťaťa v aute. To potvrdzuje aj pečať kvality ,, Aktion Gesunder Rücken vV "

Vhodné pre vozidlo s Isofix-systémom aj bez neho Phoenixfix pre 2 môže byť pripevnený s upínacím systémom Isofix alebo s pásom vozidla. Oba varianty upevnenia zaisťujú vysokú bezpečnosť.

Schválenie pre cestovanie lietadlom Lietanie povolené! Detské sedačky Kiddy sú schválené pre používanie v lietadlách od TÜV Rheinland a od spolkového úradu vzdušnej dopravy. V cieľovej destinácii môže človek usadiť so sebou vzatú detskú sedačku tiež do požičaného auta a nemusia znižovať nároky, čo sa bezpečnosti týka.

 • Pohodlná podpora hlavy zo strany zabraňuje, aby sa hlava nakrúcala do strán.
 • Optimalizovaná ochrana pred bočným nárazom v ramennej oblasti Prostredníctvom novej geometrie a nové, energiu absorbujúce materiály.
 • Ovládanie jednou rukou jednoducho a rýchlo výškovo nastaviteľná opierka hlavy v najlepšie a najbezpečnejšie polohe pri sede.
 • Vysoko absorpčné tlmiaci materiál v oblasti hlavy a ramien garantuje najlepšiu ochranu pri bočnom náraze.
 • Nastaviteľná odpočinková poloha robí cestovanie ešte pohodlnejším.
 • Kiddy k-fix konektory na upevnenie na ISOFIX úchyty.
 • Optimalizovaná ochrana pri čelnom náraze energiu absorpujicí materiál v ochrannom pultíku kiddy a ďalších častiach autosedačky.
 • Nastaviteľná výška sedu vďaka zložiteľné a rozložiteľné kiddy sedacie vložke môže byť nastavená tá najpohodlnejšia a najbezpečnejší poloha sedu podľa výšky tela dieťaťa.
 • Praktický zásuvné mechanizmus pre kiddy k-fix konektory umožňuje ukrytie konektorov a použitie sedačky aj vo vozidlách bez ISOFIX úchytov.

Rozmer balenia a špecifikácie:

 • Látka poťahu Soft-Tex / Thermotex
 • Hmotnosť: 6,4 kg
 • Rozmery: 48 × 69 × 42 cm
 • Balenie neobsahuje krytky ISOFIX konektorov

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader