KIDDY Guardianfix Detská autosedačka pre 2 - Mumbai béžová (9-36kg)

KIDDY Guardianfix Detská autosedačka pre 2 - Mumbai béžová (9-36kg)

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F016709 , EAN: 4009749341197

KIDDY Guardianfix Detská autosedačka pre 2 - Mumbai béžová (9-36kg)

KIDDY Guardianfix Detská autosedačka pre 2 – Mumbai béžová (9–36kg)

Popis:

Detská autosedačka Kiddy guardianfix pre 2, víťaz celoeurópskych nezávislých testov, je určená pre deti od približne 9 mesiacov do cca 12 rokov (9–36 kg, ECE skupina I, II, III). Kiddy Guardianfix Pre 2 je krásny trendy módny kúsok a majstrovské dielo z ideovej dielne Kiddy. Kombinuje výhody úspešnej Produktovej línie Guardian (tj. Excelentnú bezpečnosť a perfektný komfort) s módnym dizajnom. Môže byť tiež upevnený do auta ISOFIX systémom. Vybavené originálnym vankúšikom na sedenie.

Kiddy Guardianfix pre 2: Génius na bezpečnosť Autosedačka, ktorá rastie spolu s Vaším dieťaťom presne tak, ako chcete!

Bezpečnostné prvky ::

 • Originálne bezpečnostný pultík – umožní, aby sa horná časť tela dieťaťa prirodzene cez pultík prevalila, pokiaľ dôjde k čelnému nárazu alebo prudkému brzdeniu. Vďaka tomu je kriticky citlivá krčná oblasť podstatne menej zaťažená, než v prípade, keď je dieťa zaistené konvenčnými bezpečnostnými pás­mi.
 • Nový Kiddy absorbér nárazu – od 2. vekové skupiny a vyššie sú deti zaistené v autosedačke pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu. Tento systém bol však vyvinutý pre dospelých. Náš unikátny bezpečnostný prvok – Kiddy absorbér nárazu – pohlcuje energiu, pôsobiaca na trojbodové pásy, a preto chráni Vaše dieťa.
 • Optimalizovaná geometria bočných plôch – vďaka novému rozvrhnutie komponentov bočnej ochrany sa stáva náš high-performance materiál Honey Comb V2 ešte učinějším. V prípade bočnej kolízie sú teraz hlavička a ramená chránené tým najlepším spôsobom. Zároveň zostal zachovaný skvelý bočný výhľad dieťaťa.
 • Vylepšená ochrana v prípade bočného nárazu: pri nehodách sú u detí ohrozené predovšetkým hlavička a ramená, keďže hlava je v porovnaní so zvyškom tela príliš ťažká. Vďaka vysoko kvalitnému High tech materiálu Honey Comb V2, ktorý je použitý v oblasti hlavy a ramien, je táto citlivá časť tela veľmi dobre chránená.
 • Optimálny tvar – Kiddy guardianfix pre 2 sa prispôsobí rozmerom Vášho dieťaťa (nastaviteľná šírka a výška). Z tohto dôvodu poskytujú postranné ochranné prvky ešte lepšiu ochranu. Autosedačku nastavíte pre každú etapu rastu Vášho dieťaťa, aby poskytovala tú najlepšiu ochranu!

Technické parametre:

 • Unikátny nastaviteľný vankúšik na sedáku – ako jediné na trhu sú autosedačky Kiddy vybavené originálnym nastavitleným vankúšikom, ktorý zaisťuje optimálne nastavenie výšky hlavičky podľa veľkosti dieťaťa. Dieťa je tak Optimálne chráněno- nie zapadnuté za pultíkom, ani mu nevykukuje hlavička príliš. Dieťa sa bude cítiť výborne a bude si jazdu autom užívať.
 • Použitie v lietadle – Podľa názoru expertov – jednoduchý palubnej pás môže byť v prípade turbulencií alebo v prípade núdzového pristátia sám o sebe malým deťom bezpečnostným rizikom. Táto autosedačka je homologovaná pre použitie v lietadlách.
 • Prvky komfortu: – Integrovaný diagonálny pás – vďaka našej novej pákové technológii je teraz nasadenie a vybratie pásu ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.
 • Preverená ergonómia – Certifikát AGR môžu získať len tie výrobky, ktoré pred nezávislou skúšobnou komisiou tvorenou odborníkmi z medicíny a techniky preukážu svoju kvalitu.
 • Kiddyfix konektory – Kiddyfix – rovnako ako ostatné izofixovou systémy – nemôže byť namontovaný v každom vozidle, záleží na konkrétnom type auta. – Zaťahovací mechanizmus – Vďaka praktickému zatahovacímu mechanizmus môžete rýchlo a jednoducho Kiddyfix konektory stiahnuť späť do autosedačky. Preto je autosedačky bez ďalších okolkov použiteľná v automobiloch bez ISOFIX systému.
 • Jednoduché nastavenie výšky a šírky – Kiddy sa snaží robiť veci čo najjednoduchšie. Unikátny regulačný mechanizmus umožňuje súčasné nastavenie autosedačky do výšky a do šírky jednoduchým pohybom jednej ruky.
 • 3stupňové predĺženie podpery nôh – Kiddy Guardianfix Pro 2 sa vyznačuje svojou dlhou životnosťou a tým, že rastie zároveň s dieťaťom. Trojstupňové predĺženie podpery nôh zaručuje, že deti aj pri pribúdajúcou výške a váhe sedí bezpečne a pohodlne.
 • Odolný poťah – Poťahy, ktoré sú k dostaniu v mnohých farebných variantoch, sú smímatelné a možno ich prať v rukách pri 30 ° C.
 • Výsuvná vložka – Opora a perfektný pocit pri sedení. Dieťa sa bude cítiť výborne a bude si jazdu autom užívať.
 • Najpohodlnejšie pozície v každej situácii – stačí len niekoľko málo sekúnd na to, aby ste nastavili autosedačku do pozície na spanie a tiež výška komfortné opierky hlavy môže byť jednoducho nastavená. Široká sedačka umožňuje pokojný a pohodlný spánok. Kým sa Vy sústredíte na ceste, dieťa odpočíva v bezpečí svojej autosedačky.

Rozmer balenia a špecifikácie:

 • Hmotnosť: 8,5 kg
 • Minimálne: 46 × 68 × 40 cm
 • Maximálna: 60 × 84 × 52 cm
 • Balenie neobsahuje krytky ISOFIX konektorov

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader