KIDDY Guardian Autosedačka Pro 2 - Silverstone strieborná (9-36kg)

KIDDY Guardian Autosedačka Pro 2 - Silverstone strieborná (9-36kg)

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F016688 , EAN: 4009749341142

KIDDY Guardian Autosedačka Pro 2 - Silverstone strieborná (9-36kg)

Kiddy Guardian Autosedačka Pro 2 – Silverstone strieborná (9–36kg)

Popis:

Autosedačka Kiddy Guardian pre 2 poskytuje maximálne bezpečie deťom od 9. mesiaca do 12. roku života.

Mimoriadne bezpečnostné štandardy kombinované so zodpovedajúcim dizajnom sú zárukou toho, že každý pokrok je veľmi dobre premyslený a nie je skokom do neznáma. V najväčšom a najrešpektovanejším testu autosedačiek 2011 sa stala víťazom kategórie 9–36kg s vynikajúcim hodnotením 1,8.

Bezpečnostné prvky:

 • Originálne bezpečnostný pultík od Kiddy umožní, aby sa horná časť tela dieťaťa prirodzene cez pultík prevalila, pokiaľ dôjde k čelnému nárazu alebo prudkému brzdeniu. Vďaka tomu je kriticky citlivá krčná oblasť podstatne menej zaťažená, než v prípade, keď je dieťa zaistené konvenčnými bezpečnostnými pás­mi.
 • Nový Kiddy absorbér nárazu – Od 2. vekové skupiny a vyššie sú deti zaistené v autosedačke pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu. Tento systém bol však vyvinutý pre dospelých. Náš unikátny bezpečnostný prvok – Kiddy absorbér nárazu – pohlcuje energiu, pôsobiaca na trojbodové pásy, a preto chráni Vaše dieťa.
 • Optimalizovaná geometria bočných plôch – Vďaka novému rozvrhnutie komponentov bočnej ochrany sa stáva náš high-performance materiál Honey Comb V2 ešte účinnejšími. V prípade bočnej kolízie sú teraz hlavička a ramená chránené tým najlepším spôsobom. Zároveň zostal zachovaný skvelý bočný výhľad dieťaťa.
 • High-tech material – Vylepšená ochrana v prípade bočného nárazu: pri nehodách sú u detí ohrozené predovšetkým hlavička a ramená, keďže hlava je v porovnaní so zvyškom tela príliš ťažká. Vďaka vysoko kvalitnému materiálu Honey Comb V2, ktorý je použitý v oblasti hlavy a ramien, je táto citlivá časť tela veľmi dobre chránená.

Atribúty komfortu:

 • Jednoduché nastavenie výšky a šírky – Kiddy sa snaží robiť veci čo najjednoduchšie. Unikátny regulačný mechanizmus umožňuje súčasné nastavenie autosedačky do výšky a do šírky jednoduchým pohybom jednej ruky.
 • Spacie pozícia – Najpohodlnejšie pozície v každej situácii: stačí len niekoľko málo sekúnd na to, aby ste nastavili autosedačku do pozície na spanie, a tiež výška komfortné opierky hlavy môže byť jednoducho nastavená. Široká sedačka umožňuje pokojný a pohodlný spánok. Kým sa Vy sústredíte na ceste, dieťa odpočíva v bezpečí svojej autosedačky.
 • Integrovaný diagonálny pás – Vďaka našej novej pákové technológii je teraz nasadenie a vybratie pásu ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.
 • 3stupňové predĺženie podpery nôh – Kiddy guardian pre sa vyznačuje svojou dlhou životnosťou a tým, že rastie zároveň s dieťaťom. Trojstupňové predĺženie podpery nôh zaručuje, že deti aj pri pribúdajúcou výške a váhe sedí bezpečne a pohodlne.
 • Výsuvná vložka – Opora a perfektný pocit pri sedení. Dieťa sa bude cítiť výborne a bude si jazdu autom užívať. Je úplne jedno, či idete na rodinnú dovolenku alebo len do supermarketu za rohom.
 • Priedušný Thermotex – Nič nie je nepríjemnejšie ako sedieť počas horúcich letných dní v lepiacim sa, prepotenom oblečenie – to platí tak pre dospelých, tak pre deti. Aby táto nepríjemnosť mohla byť odstránená, používa Kiddy priedušný materiál Thermotex na miestach, kde sa človek potí najrýchlejšie. Obzvlášť vzdušný materiál sa postará o príjemné Prostredie pri sedení, čím sa aj dlhá jazda stane potešením.
 • Odolný poťah – Poťahy, ktoré sú k dostaniu v mnohých farebných variantoch, sú smímatelné a možno ich prať v rukách pri 30 ° C.
 • Použitie v lietadle – Táto ausedačka je homologovaná pre použitie v lietadle.
 • Preverená ergonómia – Certifikát AGR môžu získať len tie výrobky, ktoré pred nezávislou skúšobnou komisiou tvorenou odborníkmi z medicíny a techniky preukážu svoju kvalitu.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Hmotnosť: 7,5 kg. Minimálne rozmery: 46 × 65 × 40 cm. Maximálne rozmery: 60 × 81 × 52 cm.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader