JOOLZ DAY Športový kočík / Quadro - Grigio

JOOLZ DAY Športový kočík / Quadro - Grigio

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014830 , EAN: 8715688200377

JOOLZ DAY Športový kočík / Quadro - Grigio

JOOLZ DAY Športový kočík / Quadro – Grigio

Popis:

Kočík Joolz Day Quadro bol inšpirovaný talianskym štýlom a ponúka komfort, bezpečnosť a štýl pre vaše dieťa. Vďaka jemnému melírovaniu a prvotriednym prešívaným švom je Joolz Day Quadro elegantným a štýlovým kočíkom. Jeho ergonomický dizajn napomáha udržiavať telíčka detí ale aj rodičov v správnej polohe a poskytuje dokonalú podporu. Je vytvorený pre jazdy mestom ale aj prechádzky prírodou. Kočík je určený pre deti až do veku 4 rokov.

Vysoko uložené sedadlo nielen že ocení vaše dieťa, ktoré vám bude nablízku s pocitom bezpečia, ale aj váš chrbát, ktorý nebude pri vkladaní / vyberaní dieťaťa z kočíka tak namáhaný.

Sedátko možno nastaviť do troch rôznych polôh od vzpriamenej až do polohy vhodnej na oddych a spinkanie. Navyše môžete voziť dieťa v športovom sedadle, ako po smere jazdy kedy si bude užívať svet okolo vás, tak proti smeru, kedy s dieťaťom udržujete neustály očný kontakt. Pozícia vysoko položeného sedadla tiež znamená, že ho možno pri obede v reštaurácii či kaviarni použiť ako detskú stoličku.

Nastaviteľná podpierka pre nôžky sa postará o to, aby boli vždy správne podopreté. Športový kočík Joolz Day možno skladať vrátane športového sedadla pripevneného k podvozku do kompaktnej polohy, ktorá je praktická pre jeho skladovanie.

** Rozmer balenia a špecifikácie: **. {Color: # 168ecb}

Súčasťou balenia: Podvozok vrátane koliesok / športové sedadlo / nákupný košík / madlo pred dieťa / pláštenka.

  • Váha podvozku vrátane sedátka: 12,1 kg
  • Zložený kočík vrátane sedátka: 92 × 62 × 50 cm
  • Nosnosť kočíka: 15Kg

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader