JOOLZ Day+ Set kompletný Navy blue

Kód produktu: F159943 Dodávateľský kód: 530005
Na objednávku
do týždňa
1 104,10 € 1 299,00 €

Značka:

JOOLZ Day+ Set kompletný Navy blue

Značka:

Joolz predstavuje nového nástupcu, ktorý nesie meno Joolz Day- s novými sofistikovanými detailmi as extra pohodlím.

 • Dokonale inteligentný
 • Chytrý & komfortné

Joolz Day- je kombináciou funkčnosti, ergonómie a holandského dizajnu ako nikdy predtým. – najkomfortnej­šia jazda

Vlastnosti:

 • veľký komfort pre šťastných rodičov & deti
 • veľký hlboký diel s ventiláciou & vetracie okienko zo sieťoviny
 • nové: vylepšené odpružené kolesá*
 • hladký skladací mechanizmus jednou rukou
 • veľmi malá veľkosť zloženého podvozku bez koliesok: 65 × 59 × 30 cm
 • zložený stojaci v kolmej polohe
 • korba & sedátko vysoko situované – priateľské k chrbtu rodičov: aby sa Váš chrbát nenamáhal

Hľadáte prémiový kočík? Už nehľadajte! Joolz Day- je jednoduchý na pohľad a rovnako tak jednoduchý na svoje použitie. Kočík Joolz Day- je ocenený pre eleganciu, inteligenciu, komfort a odolnosť pri mnohoročnej využiteľnosti.

Mysleli sme úplne na všetko. Pohodlný dizajn, ktorý rastie s Vaším dieťaťom a ktorý sa prispôsobí každému rodičovi s ľahkým ovládaním jednou rukou. Kočík je vylepšený o LED osvetlenie, ktoré zlepší viditeľnosť nočných sov a zároveň budete neprehliadnuteľný­mi. Integrované LED svetlá zaisťujú predovšetkým väčšiu bezpečnosť v tme. A tak ako očakávate, táto plynulá a pohodlná jazda sa stáva jazdou šampióna! Okrem svojej celoživotnej záruky je kultový Joolz Day – dokonale inteligentný. Prostredníctvom veľkých predných kolies môžete pohodlne prechádzať mestom i prírodou. Okrem toho môžete očakávať vysoký komfort a veľmi ľahkú manipuláciu ako pre Vaše dieťa, tak aj pre Vás. Vďaka vylepšeným pohyblivým a odpruženým kolesám je veľmi obratný a kompaktný. Aby ste mali všetko stále po ruke, veľký nákupný kôš ponúka ľahko prístupný úložný priestor pre hračky aj malý nákup.

Súčasťou kočíkov je korba a sedátko, a to znamená, že Joolz Day- môžete využívať od narodenia až do veku 3 rokov.

Najkomfortnejšia jazda

Náš neustále sa vyvíjajúci Joolz Day- poskytuje všetok priestor, ktorý Vaše dieťa potrebuje nielen na spánok, ale aj na pohodlné sedenie. Všetko od bezpečnostných popruhov až po opierku na nohy je navrhnuté tak, aby rástlo s Vašim maličkým. Vykročte na prechádzku a užite si príjemnú jazdu! A nezabudnite, že môžete predĺžiť rukoväť tak, aby Vás nebolel chrbát a mohli ste sa cítiť komfortne, nech ste kdekoľvek.

Používanie jednou rukou

Sme už osobne so svojimi deťmi skúsení natoľko, že poznáme tie situácie, keď majú rodičia väčšinou svoje ruky úplne plné a zamestnané. A preto sme navrhli Joolz Day- tak, aby bol ľahko manipulatívny iba jednou rukou. Otvorenie a otočenie predného madielka. Jednou rukou! Nastavenie uhla sedátka do troch polôh. Jednou rukou! Manévrovanie po obchodoch a rušnými ulicami? Jednou rukou zvládnete všetko, čo si prajete a čo potrebujete. Vašu druhú ruku môžete ponechať voľnú pre možnosť rozvíjania svojej multitaskingovej schopnosti, ktorá prichádza ruka v ruke s novým rodičovstvom.

Chytrý dizajn

Inteligentný a pohodlný dizajn Joolz Day- je starostlivo premyslený až do najmenších detailov. Vetranie hlbokej korby uľahčuje Vášmu dieťaťu skúmať svet pri prechádzkach vonku. Pokiaľ prichádzate domov v podvečer alebo sa naopak chystáte na prechádzku v príšerí, môžete byť stále vďaka integrovanému LED osvetleniu* aktívny. Navyše super ľahké skladanie umožňuje jednoduché skladovanie.

*LED osvetlenie funguje pridaním AAA batérií

Podvozok

 • vysoko nastaviteľná rukoväť
 • 4 odpružené kolesá
 • aretácia predných kolies
 • gumové pneumatiky so vzduchovými komorami odolné proti prepichnutiu
 • novinka: XXL nákupný kôš
 • novinka: integrované LED osvetlenie na prednej a na zadnej strane kočíka

Korba

Day- je dokonalým spoločníkom na výlety do mesta alebo do prírody. V priestrannej korbe bude Vaše dieťa v pohodlí a bezpečí tiež navyše vďaka hypoalergénnemu matracu so zadným mantinelom na ochranu hlavičky. Vetracie okno zaistí jasný výhľad a príjemnú cirkuláciu vzduchu v teplých dňoch a integrované vrecko na hlbokej korbe ponúkne možnosť uschovania nutných potrieb.

 • veľký a priestranný hlboký diel (maximálna povolená dĺžka v Nemecku)
 • hypoalergénny matrac
 • ventilačné okienko
 • novinka: korba s priestranným vreckom

Sedátko

Sedátko Joolz Day- je určené pre deti od cca 6 mesiacov. Pokiaľ dieťa nedrží samostatne chrbát a nesedí, môžete si zvoliť dve polohy: ľah a polo-ľah. Stredná pozícia polo-ľahu je perfektná pre malých komunikátorov a zvedavcov, ktorí zatiaľ sami nesedia.

Sedátko je možné použiť v oboch smeroch jazdy. Okrem toho máte možnosť uschovať si drobnosti v kapsičke na zadnej opierke sedátka. Aby ste ochránili Vaše najsladšie pred vypadnutím, odporúčame používať predné otočné madlo 360 ° odnímateľné jednou rukou. 5-bodové bezpečnostné pásy vítajú Vášho miláčika s otvorenou náručou. Vďaka systému Click & Go zaistíte vaše dieťa bezpečne a rýchlo. Ramenné popruhy ľahko stiahnutím dole alebo povytiahnutím nahor nastavíte na požadovanú dĺžku. Vzpriamená a polster