JAR Sensitive Tea Tree & Mind 1l - prostriedok na riad

JAR Sensitive Tea Tree & Mind 1l - prostriedok na riad Akcia

JAR Sensitive Tea Tree & Mind 1l - prostriedok na riad

nedostupné

Pampers Premium Program
Využite výhody členstva v Pampers Premium Programe a získajte zľavu až 10 % na tento výrobok. Zľava sa zobrazí v nákupnom košíku. Ako získať zľavu »
Bežná cena: 2,99 €
akčná cena: 1,89 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005800 , EAN: 5413149348837

JAR Sensitive Tea Tree & Mind 1l – prostriedok na riad

Popis:. {Color: #168ecb}

Tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Sensitive zanecháva riad čistý a zároveň je jemný k vašim rukám. Je určený pre citlivú pokožku a je dermatologicky testovaný.

Osviežujúca vôňa prostriedku na umývanie riadu Jar Sensitive Tea Tree & Mint povzbudzuje vaše zmysly počas každodenného umývania riadu.

Vyznačuje sa nekompromisný silou Jari voči mastnote a pri tvorbe peny. Jeho husté a aktívne zloženie odstráni mastnotu zo všetkých miest, ktorých sa dotkne a riad zanecháva žiarivo čisté.

Jar Sensitive je k dostaniu v dvoch variantoch, Chamomile & Vitamín E a Tea Tree & Mint.

Návod:. {Color: #168ecb}

Na hubku naneste kvapku Jaru. Dávkovanie prispôsobte množstvo riadu, vody a typu alebo úrovni nečistoty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí oči dôkladne oči vypláchnite vodou.

JAR VYDRŽÍ TÝŽDNE A TÝŽDNE. {Color: #168ecb}

Je navrhnutý pre citlivú pokožku a dermatologicky testovaný. Počas umývania riadu naplní Jar vašu kuchyňu príjemnou vôňou, ktorú poznáte z prírody. Jar sa premení v dlhotrvajúcej penu s neuveriteľnou účinnosťou proti mastnote. Jar sa ľahko aplikuje na hubku, na umývanie riadu nepotrebujete používať veľké množstvo výrobku a umývanie riadu je ekonomické. Jar vám prináša vynikajúcu kvalitu a účinnosť.

lenka

Jar je uzasna. Aj na moje ruky s atopickym ekzemom

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader