JAR Sensitive Chamomile & Vitamín E 1l - prostriedok na riad

JAR Sensitive Chamomile & Vitamín E 1l - prostriedok na riad

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005801 , EAN: 5413149457836

JAR Sensitive Chamomile & Vitamín E 1l - prostriedok na riad

JAR Sensitive Chamomile & Vitamín E 1l – prostriedok na riad**

Popis:. {Color: #168ecb}

Tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Sensitive zanecháva riad čistý a zároveň je jemný k vašim rukám. Je určený pre citlivú pokožku a je dermatologicky testovaný.

Jemná vôňa Jari Sensitive Chamomile & Vitamín E, ktorá je inšpirovaná prírodou, vás počas umývania riadu prenesie na svieži jarný lúku.

Vyznačuje sa nekompromisný silou Jari voči mastnote a pri tvorbe peny. Jeho husté a aktívne zloženie odstráni mastnotu zo všetkých miest, ktorých sa dotkne a riad zanecháva žiarivo čisté.

Jar Sensitive je k dostaniu v dvoch variantoch, Chamomile & Vitamín E a Tea Tree & Mint.

Návod:. {Color: #168ecb}

Na hubku naneste kvapku Jaru. Dávkovanie prispôsobte množstvo riadu, vody a typu alebo úrovni nečistoty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí oči dôkladne oči vypláchnite vodou.

JAR VYDRŽÍ TÝŽDNE A TÝŽDNE. {Color: #168ecb}

Je navrhnutý pre citlivú pokožku a dermatologicky testovaný. Počas umývania riadu naplní Jar vašu kuchyňu príjemnou vôňou, ktorú poznáte z prírody. Jar sa premení v dlhotrvajúcej penu s neuveriteľnou účinnosťou proti mastnote. Jar sa ľahko aplikuje na hubku, na umývanie riadu nepotrebujete používať veľké množstvo výrobku a umývanie riadu je ekonomické. Jar vám prináša vynikajúcu kvalitu a účinnosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader