JAR Platinum kapsule na umývanie riadu 80ks

JAR Platinum kapsule na umývanie riadu 80ks

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F022795 , EAN: 4015600578268

JAR Platinum kapsule na umývanie riadu 80ks

JAR Platinum kapsule na umývanie riadu 80ks

Popis:

Vysoko účinné gélové tablety pre čisté a žiarivo lesklé riadu. Sú vhodné pre použitie v mäkkej, stredne tvrdé i tvrdej vode.

Majú veľmi silný odmasťovací účinok a zbaví vás všetkých nečistôt dokonca aj pri umývaní v nízkych teplotách. Nielenže chráni riadu pred mechanickým poškodením, ale prospeje dokonca aj vašej umývačke – špeciálne zloženie týchto tabliet čistí aj jej odpadový systém, filtre a sprchové ramená. Ak chcete dokonalú čistotu – a to nielen pre vaše riadu – ste na správnej adrese.

Prečo nesklamú?

Fantasticky silný odmasťovací účinok vás nadchne Báječne vyleštené sklo Pergektní účinok v mäkké, stredne tvrdé i tvrdej vode Dokonalý výsledok aj pri nízkych teplotách Chráni aj vašu umývačku pred mastnotou a vodným kameňom Odstráni aj veľmi odolné škvrny (zverte im dokonca aj staré škvrny od čaju) Ochráni vaše sklo aj striebro pred poškodením Obsahujú zmäkčujúci soľ a prostriedok na oplachovanie Rýchlo sa rozpúšťa Tablety sa nerozbalují Tieto tablety majú niečo navyše Mnoho ľudí zanedbáva starostlivosť o umývačku. S týmito tabletami nielenže budete nadšení z úžasne čistého a vylešteného riadu, ale prospejete aj tej pracovité krabici, ktorá si predsa tiež zaslúži trochu starostlivosti. Tak neváhajte a urobte radosť sebe aj jej.

Tip pre správne používanie:

Tablety sa rýchlo rozpúšťajú a preto majte pri manipulácii suché ruky. Tablety sa nerozbalují. Ak sa vám nezmestia do zásobníka, položte tabletu na kôš na príbory a vyberte režim bez predumytia. Pokiaľ máte nadštandardne tvrdú vodu, používajte špeciálnu soľ. ​​

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader