JAR Platinum 20ks - tablety do umývačky

JAR Platinum 20ks - tablety do umývačky

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005804 , EAN: 4015600578084

JAR Platinum 20ks - tablety do umývačky

JAR Platinum 20ks – tablety do umývačky

Popis:. {Color: #168ecb}

Kapsule Jar Platinum sú tak účinné, že odstraňujú aj skrytú odolnú mastnotu z umývačky riadu. S kapsulami Jar Platinum sa môžete venovať príprave obľúbených rodinných receptov, pretože viete, že vaše riady zbaví aj tej najodolnejšie mastnoty a riad bude žiarivé čisté. Okrem umývanie riadu sú kapsule Jar Platinum tak účinné, že odstráni aj skrytú mastnotu z umývačky riadu, aby sa leskla nielen umývačka riadu, ale aj riad. Kapsule do umývačky riadu Jar Platinum Všetko v 1 majú tieto funkcie:

Silný odmasťovací účinok, odstraňovanie odolných škvŕn, úžasný lesk, účinné odstraňovanie mastnoty z umývačky riadu, účinné umývanie už pri nízkej teplote, rýchla rozpustnosť vo vode, ochrana skla, ochrana striebra, ochrana pred vodným kameňom, zmäkčujúci soľ, funkcia oplachovanie.

Návod:. {Color: #168ecb}

Kapsulu vložte do zásobníka umývacieho prostriedku a zásobník zatvorte. Kapsulu nerozbaľujte ani neprepichujte. Balenie po každom použití opäť zatvorte. Pri manipulácii musíte mať suché ruky. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vložte kapsulu do zásuvky umývacieho prostriedku. Ak sa kapsule do zásobníka nevojde, položte ju na kôš na príbory a zvoľte program bez predumytia. Špeciálna soľ kapsúl Jar všetko-v-1 účinkuje v mäkké, stredne tvrdé i tvrdej vode (26 ° e / 21 ° dH / 38 ° fH) .Vaša umývačka riadu by mala fungovať efektívne aj vtedy, keď sa rozsvieti ukazovateľ doplnenia leštiaceho / oplachovacieho prostriedku alebo soli. Ak máte mimoriadne tvrdú vodu (viac ako 26 ° e / 21 ° dH / 38 ° fH), používajte špeciálnu soľ zvlášť. Strieborné a nerezové povrchy sa nemôžu navzájom dotýkať. V umývačke riadu neumývajte starožitný / ručne zdobený porcelán ani olovnatý krištáľ.

Bezpečnostné opatrenia:. {Color: #168ecb}

DRÁŽDIVÝ. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nebezpečenstvo vážneho poškodenia očí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadať lekársku pomoc. Použite ochranu očí a tváre. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Pri požití sa napite vody a nevyvolávajte zvracanie. Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom. Po použití si opláchnite a utrite ruky.

Rozmer balenia a špecifikácie:. {Color: #168ecb}

Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Najlepšie ZLOŽENIE Južnej Afriky pomáha odstrániť mastnotu aj z umývačky riadu. Neuveriteľná čistota riadu Silný odmasťovací účinok Odmasťovací účinok pre umývačku riadu Odstraňovanie odolných Škvrna Úžasný lesk skla

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader