JAR Kapsule na umývanie riadu Yellow Blue 104ks

JAR Kapsule na umývanie riadu Yellow Blue 104ks

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F022796 , EAN: 4015600577865

JAR Kapsule na umývanie riadu Yellow Blue 104ks

JAR Kapsule na umývanie riadu Yellow Blue 104ks

Popis:

Vysoko účinné tablety pre čisté a žiarivo lesklé riadu. Sú vhodné pre použitie v mäkkej, stredne tvrdé i tvrdej vode.

Majú veľmi silný odmasťovací účinok a zbaví vás všetkých nečistôt dokonca aj pri umývaní v nízkych teplotách. Nielenže ochráni riad pred mechanickým poškodením, ale chráni aj vašu umývačku pred vodným kameňom. Toto báječne veľké balenie za úžasnú cenu vás skrátka nadchne.

Prečo nesklamú?

Fantasticky silný odmasťovací účinok vás nadchne Nádherne vyleštené sklo Perfektné účinok v mäkké, stredne tvrdé i tvrdej vode Dokonalý výsledok aj pri nízkych teplotách Chráni vašu umývačku pred vodným kameňom Odstráni aj veľmi odolné škvrny (zverte im dokonca aj staré škvrny od čaju) Ochráni vaše sklo aj striebro pred poškodením Obsahujú zmäkčujúci soľ a prostriedok na oplachovanie Rýchlo sa rozpúšťa Tablety sa nerozbalují Úžasná cena, úžasné výsledky Hoci je cena za tak veľké balenie až prekvapivo nízka, jedná sa o veľmi spoľahlivé tablety so silným účinkom. Perfektne umyjú každú škvrnu, vyleští všetko sklo a dokonca aj chráni umývačku pred vodným kameňom. Vyskúšajte ich a nebudete ľutovať.

Tip pre správne používanie:

Tablety sa rýchlo rozpúšťajú. Preto majte pri manipulácii suché ruky. Tablety sa nerozbalují. Ak sa Vám nezmestia do zásobníka, položte tabletu na kôš na príbory a vyberte režim bez predumytia. Pokiaľ máte nadštandardne tvrdú vodu (viac než 26 ° e / 21 ° dH / 38 ° fH), používajte špeciálnu soľ. ​

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader