JAR Apple 1l - prostriedok na riad

JAR Apple 1l - prostriedok na riad Akcia

JAR Apple 1l - prostriedok na riad

nedostupné

Pampers Premium Program
Využite výhody členstva v Pampers Premium Programe a získajte zľavu až 10 % na tento výrobok. Zľava sa zobrazí v nákupnom košíku. Ako získať zľavu »
Bežná cena: 2,99 €
akčná cena: 1,89 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005798 , EAN: 5413149137011

JAR Apple 1l – prostriedok na riad

Popis:. {Color: #168ecb}

Tekutý prostriedky na umývanie riadu Jar predstavuje skvelú hodnotu za zodpovedajúcu cenu.

Husté a aktívne zloženie Jari odstraňuje mastnotu zo všetkých miest, ktorých sa dotkne. Vyznačuje sa nekompromisný silou voči mastnote a pri tvorbe peny.

Jar Apple z riadu odstraňuje nepríjemne zapáchajúce mastné zvyšky jedál a riady zanecháva svieže a žiarivo čisté. Jeho jablčná vôňa dodáva každodennému umývanie riadu nádych iskrivé sviežosti.

Jar je dodávaný v rôznych príjemných vôňach, ktoré poznáte z prírody.

Návod:. {Color: #168ecb}

Na hubku naneste kvapku Jaru. Dávkovanie prispôsobte množstvo riadu, vody a typu alebo úrovni nečistoty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí oči okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

JAR VYDRŽÍ TÝŽDNE A TÝŽDNE:. {Color: #168ecb}

Jar sa premení v dlhotrvajúcej penu s úžasnou účinnosťou pri odstraňovaní mastnoty. Jar sa ľahko aplikuje na hubku, na umývanie riadu nepotrebujete používať veľké množstvo výrobku a umývanie riadu je ekonomické. Počas umývania riadu naplní Jar vašu kuchyňu príjemnou vôňou, ktorú poznáte z prírody. Jar vám prináša vynikajúcu kvalitu a účinnosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader