Loading
Loading

Feedo® aktuálne

Nenecháme Vás v tom

Milí rodičia, našim heslom „Ľahší život mamičkám“ sa chceme riadiť i v týchto neľahkých dňoch. Chceme, aby ste vedeli, že sme tu stále pre vás, a že vás v tom nenecháme. Feedo stále doručuje, má priebežne doplňované zásoby, a snaží sa udržať svoje služby, ba čo viac, niektoré dokonca pridáva.
Akým spôsobom momentálne fungujeme? 

E-SHOP

  • Zásoby máme – Náš e-shop je priebežne zásobovaný, môžete teda naďalej pohodlne a bezpečne nakupovať, Feedo vám zásielku doručí.
  • Zrušená dobierka – Zdravie vás i kuriérov prepravných spoločností je pre nás dôležité, z toho dôvodu nie je možné využiť platbu dobierkou.
  • Platiť je možné bezkontaktne – Využite platbu bankovým prevodom, kartou on-line, alebo pomocou služby Twisto.
  • Možné meškanie zásielok – I napriek tomu, že sa snažíme zo všetkých síl, môže sa stať, že vaša zásielka bude meškať. Vopred sa veľmi ospravedlňujeme za prípadné komplikácie, ktoré vám oneskoreným dodaním spôsobíme, a ďakujeme za vašu trpezlivosť.
  • Neodporúčame, z dôvodu možného náhleho uzavretia niektorých miest, využívať osobné vyzdvihnutie v PPL Parcelshopoch.

PREDAJNE / VÝDAJNE

  • Predajne zostávajú i naďalej zavreté .

Mamičkina linka podpory

  • Náš partner predeti.sk spustil linku podpory. Pozrite sa, s čím Vám môžu pomôcť: predeti.sk linka podpory
  • Sme pre Vás na linke od 10:00 do 16:00.
  • Telefonická komunikácia s poradcami z predajní.
  • Cez aplikáciu Whatsapp a videohovor si tovar môžete i prehliadnuť.

POMÁHAM S FEEDO®

Milé budúce mamičky, uvedomujeme si, aké ťažké je v tejto chvíli vyberať si výbavičku pre váš poklad bez navštívenia akejkoľvek špecializovanej predajne, možnosti konzultácie s odborníkmi či vyskúšaním si produktov.

Rozhodli sme sa osloviť mamičky v našom okolí, aby Vám s výberom výbavičky on-line pomohli, aby s Vami zdieľali ich sväté grály, bez ktorých si materstvo nedokážu predstaviť. Skrátka svoje tipy na overené značky detskej kozmetiky, výživy, kočíkov do určitých terénov, a mnoho ďalších. Chceme na sociálnych sieťach pod hastagom #pomahamsfeedo vytvoriť on-line nástenku produktov, ktoré Vám celý výber uľahčia.

A Vás mamičky, ktoré ste si už výberom výbavičky a pôrodom prešli, prosíme, zdieľajte s nami tiež svoje tipy na produkty. Žiadna téma ani produkt nie je tabu, pokiaľ vám to uľahčilo život. Poďme pomôcť mamičkám doma, zdieľaním napríklad i tipov, ako si doma ušiť rúško, aby mohli ísť na kontrolu ku gynekológovi, alebo návod na domáci antibakteriálny gél, ktorý je všade vypredaný. Poďme si pomôcť.

Za každý tip ďakujeme!

Tím Feedo

Ajax loader