IMUNIT Hliva ustricová PRE DETI s rakytníkom (30 tabliet) - POKLAD

IMUNIT Hliva ustricová PRE DETI s rakytníkom (30 tabliet) - POKLAD

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005911 , EAN: 8594059734549

IMUNIT Hliva ustricová PRE DETI s rakytníkom (30 tabliet) - POKLAD

IMUNIT Hliva ustricová PRE DETI s rakytníkom (30 tabliet) POK­LAD

Popis:

Imunit® Hliva ustricová PRE DETI s rakytníka POKLAD je vysoko kvalitný doplnok stravy renomovanej a tradičné výrobkovej rady Imunit®, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou surovín a unikátnymi technológiami spracovania.

Unikátnym zložením prípravku, ktorý obsahuje beta-glukány z hlivy, extrakt z rakytníka, nukleotidy, jód, selén a ďalšie vitamíny sa Hliva ustricová pre deti s rakytníkom stáva jedinečným doplnkom stravy na slovenskom trhu.

Imunit® Hliva ustricová PRE DETI s rakytníkom prispieva k:

  • normálnu funkciu imunitného systému (selén, B6, B12)
  • normálnemu rastu detí (jód)
  • udržanie zdravých kostí (D3)
  • prirodzenému energetickému metabolizmu (jód)
  • prirodzenej činnosti nervovej sústavy (B6, B12)

Imunit® Hliva ustricová PRE DETI s rakytníka POKLAD je prípravok so sladidlami, ktorý bol vyvinutý na základe posledných poznatkov modernej farmácie pre potreby detského organizmu.

V ústach voľne rozpustné tablety majú príjemnú chuť lesné jahody a každá tableta obsahuje vyváženú kombináciu vybraných prírodných látok s dôrazom na používanie výhradne prírodných farbív.

Okrem vitamínov B12 a B6, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a činnosti nervovej sústavy, obsahuje tiež vitamín D3, ktorý je prospešný pre normálny vstrebávanie vápnika a fosforu. Zároveň vďaka obsiahnutému selénu prípravok posilňuje obranyschopnosť organizmu a vďaka jódu zaisťuje aj normálny rast detí.

Zloženie:

  • sladidlo: sorbitol; Beta-1,3 / 1,6 D-glukán 30% izolovaný z hlivy ustricovej, látka zvýrazňujúca chuť: prírodná aróma lesná jahoda; farbivo: šťava z červenej repy; zvýrazňovač chuti: kyselina citrónová; rakytníkový extrakt, protispekavé látky: polyetylénglykol, stearan horečnatý; nukleotidy chlorelly; stabilizátor: beta-cyklodextrín; sladidlá: sukralóza, maltodextrín; protihrudkujúca látka: talek; vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), jód (jodid draselný), 1selen (seleničitan sodný), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Dávkovanie:

Deťom sa odporúča užívať 1 – 2 tablety denne, najlepšie ihneď po jedle. Dávkovanie pre deti vo veku 3 – 8 rokov 1 tbl. denne, 9 – 12 rokov dávkovanie 1 – 2 tbl. denne. Tableta sa pre vyššiu účinnosť nechá voľne rozpustiť v ústach. Prípravok sa odporúča začať užívať čo najskôr v začiatkoch ťažkostí a po celú dobu ťažkostí.

Upozornenie:

Ukladať mimo dosahu detí! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 15–25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Prípadná vzniknutá škvrnitosť tabliet nie je na závadu

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader