HUMANA HA 2 (500g) – dojčenské mlieko

HUMANA HA 2 (500g) – dojčenské mlieko

HUMANA HA 2 (500g) – dojčenské mlieko

skladom

cena: 9,70 €

Kód: F019618 , EAN: 4031244763297

HUMANA HA 2 (500g) – dojčenské mlieko

Popis:

Humana HA 2 je hypoalergénne pokračujúce mlieko pre deti so zvýšeným rizikom alergií. Mlieko je vhodné pre deti od 6. mesiaca. Po 6. mesiaci je možné prejsť na Humana HA 3.

Humana HA 2 obsahuje hydrolyzované bielkoviny kravského mlieka. Preto sú tieto mlieka zvyčajne pre deti lepšie stráviteľné a v prípade vyššej miery naštiepenia majú nižší alergénny potenciál. Používa sa ako prevencia vzniku alergie u detí s vrodenými dispozíciami k nim.

Pri podozrení na potravinovú alergiu a vykonávanie eliminačno-expozičného testu a pri preukázaní alergie na bielkovinu kravského mlieka je použitie hypoalergénnych mliek (HA mliek) kontraindikované.

Umelé mlieka s čiastočne naštiepenou bielkovinou kravského mlieka majú špecifickú chuť a arómu (možno ich opísať ako horké až syrečkovité).

Vek dieťaťa – od 6. mesiaca.

Zloženie:

Laktóza, rastlinné oleje, škrob, hydrolyzát mliečnych bielkovín, galaktooligosacha­ridový sirup, maltodextrín, glukózový sirup, emulgátor (ester kyseliny citrónovej a mono-a diglyceridov MK), uhličitan vápenatý, chlorid draselný, emulgátor (sójový lecitín), citrát draselný, uhličitan horečnatý, cholinhydrogen­tartrát, zmes vitamínov, chlorid sodný, citrát sodný, taurín, mliečnan železnatý, sulfát zinočnatý, L-karnitín, oxid zinočnatý, sulfát meďnatý, sulfát manganatý, jodid draselný, selenát sodný.

Balenie:

  • 500g

Informácie pre alergikov:

  • Obsahuje laktózu
  • Je bez lepku a bez škrobu

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader