HIPP Comfort 500g - špeciálne dojčenské mlieko

HIPP Comfort 500g - špeciálne dojčenské mlieko

HIPP Comfort 500g - špeciálne dojčenské mlieko

skladom

cena: 13,99 €

Kód: hipp5945 , EAN: 4062300261471

HiPP Comfort 500g – špeciálne dojčenské mlieko

Popis:

Popis:

Špeciálna dojčenská výživa HiPP Comfort

Citlivé bruško nie je v prvých týždňoch a mesiacoch života žiadna vzácnosť. Zažívacie ústrojenstvo ešte nie je plne vyvinuté, čo sa môže prejaviť nadúvaním, kolikou¹ a zápchou. Sprievodným javom je často nadmerný plač a krik, ktoré predstavujú silnú záťaž pre celú rodinu. HiPP

Comfort pomáha pri nadúvaní, kolice¹ a zápchach v dojčenskom veku. HiPP Comfort je adaptovaný pre výživové požiadavky Vášho dieťaťa.

  • Redukovaný obsah laktózy: obsahuje ľahko stráviteľné mliečne cukry. Niektoré deti laktózu neznáša, preto je obsah laktózy nižší ako v obvyklých dojčenských výživách / obsahuje ľahko stráviteľné mliečne cukry.
  • Štiepená bielkovina: obsahuje iba bielkovinové zložky štiepené na malé časti, ktoré telo vníma menej ako cudzorodé a môže ich tak lepšie stráviť.
  • Ľahko stráviteľný tuk, ktorého štruktúra sa blíži mastným kyselinám obsiahnutým v materskom mlieku.
  • Prebiotická vláknina (GOS) *. Prebiotická vláknina podporuje pri pravidelnej konzumácii zdravú črevnú mikroflóru.
  • Všetky dôležité živiny
  • Prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje množstvo probiotických kultúr, ktorých zloženie môže byť u každej matky individuálne rozdielne.
  • Polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom Omega 3 & 6 (LCP), ktoré sú obzvlášť dôležité v prvých mesiacoch života, pretože deti si ich v tomto veku ešte nevedia sami v dostatočnom množstve vytvoriť.

HiPP Comfort znižuje vďaka obsahu štiepené bielkoviny riziko vzniku alergie, a preto je vhodná aj pre deti ohrozené alergiou.

  • galaktooligosacha­ridy získané z laktózy¹v prí­padoch 3měsíční koliky spôsobenej laktózou

Dôležité upozornenie:

Dojčenie je pre Vaše dieťa to najlepšie. HiPP Comfort podávajte iba po porade s lekárom. HiPP Comfort je potravina určená pre zvláštne lekárske účely. Je vhodná na dietetické liečbe pri nadúvaní, kolice¹ a zápche v dojčenskom veku a možno podávať od narodenia ako výlučná výživa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader