HBF Lipovitan S 90 + 15 tabliet zadarmo

HBF Lipovitan S 90 + 15 tabliet zadarmo

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F007331 , EAN: 8594002957391

HBF Lipovitan S 90 + 15 tabliet zadarmo

HBF Lipovitan S 90 + 15 tabliet zadarmo

Popis:

LIPOVITAN® S je doplnok stravy s obsahom hepatoprotektívne látky silymarín.

Silymarín prispieva k ochrane pečene pred dopady niektorých škodlivín, ako sú alkohol, priemyslové jedy i niektoré lieky.

Kde sa skrýva silymarín?

Pestrec mariánsky je bodliakovitá rastlina červenofialovými kvetmi a tuhými bielo škvrnitými ostnitými listy. Pochádza zo stredomorských, teplých oblastí au nás rastie predovšetkým na záhradkách. Kvitne od júna do augusta. Plody – semená, ktoré sú zdrojom silymarínu, sa zbierajú krátko pred dozretím, čo býva koncom leta. Pestrec je známy tiež pod latinským názvom Silybum marianum alebo Carduus Marianus. Lipovitan®S je doplnok stravy s obsahom hepatoprotektívne látky silymarín, vhodný k dlhodobému použitie pri ochrane pečene. Silymarín prispieva k ochrane hlavne pred nepriaznivými účinkami niektorých škodlivín ako sú alkohol, priemyslové jedy i niektoré chemické látky vrátane liekov

prispieva k správnej funkcii pečene a podieľa sa na ochrane pred ich stukovatením je možné ho používať aj pri nepravidelnej alebo jednostrannej výžive (rýchle občerstvenie) pri nechutenstve alebo podvýžive

Zloženie:

80% Extrakt zo semena rastliny pestrec mariánsky (zodpovedá 140 mg silymarínu). Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, sodná soľ karboxymetylškrobu, hydrogénfosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, sodný škrobový glykolát, sodná soľ karboxymetylce­lulózy, maltodextrín, glukóza, lecitín.

Dávkovanie:

Maximálna denná dávka silymarínu je 420 mg. Dospelí a deti od 12 rokov užívajú 1 tabletu 3 x denne, deti vo veku 5–12 rokov 1 tabletu denne. Tablety prehĺtajte celé, bez hryzenia, najlepšie po jedle a zapite vodou.

Balenie:

90 tabliet + 15 tabliet ZADARMO

Upozornenie:

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Vhodné pre diabetikov. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15–25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader