HAUCK Kočík multifunkčný King Air Trioset lime 2016

HAUCK Kočík multifunkčný King Air Trioset lime 2016

do 1 týždňa
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F015201 , EAN: 4007923400029

HAUCK Kočík multifunkčný King Air Trioset lime 2016

HAUCK Kočík multifunkčný King Air Trioset lime 2016

Popis:

Je to ako plávanie v mrakoch – sada King Air Trio Set zaistí príjemné a ľahké zvezenie dieťatka vďaka veľkým kolieskam. Aktívny rodičia budú milovať King Air, ktorý sa výborne pohybuje ako po chodníku, tak v prírode. Buďte aktívnym rodičom už od začiatku.

Jednoducho môžete meniť vaničku, autosedačku a sedadlo s podvozkom a tiež kedykoľvek zmeniť smer jazdy.

Výnimočný podvozok King Air zabezpečuje skvelú zábavu a pocit z najvyššej kvality.

Predné kolieska majú vysokú priechodnosť terénom. Otáča sa o 360 ° a majú možnosť blokácie.

Pevný hliníkový kočík je skvelý v každom teréne. Jemne potlačia akékoľvek otrasy. Čo viac, kočík je vybavený účinným brzdovým systémom. Hebké madlo je nastaviteľné a prispôsobí sa vašej výške. Všetky drobnosti ktoré potrebujete Vy a Vaše dieťa, môžete pokojne uložiť do priestranného košíka.

Prí spojenie s vaničkou získate kočík pre novorodenca. Vaše dieťa sa bude cítiť komfortne v tejto vaničke s hebkou matracov a protislnečné clonou. Tiež autosedačka Zero Plus Comfort 0+ je vhodná pre deti už od narodenia. Inovačné technológie zachraňuje pred bočným nárazom vďaka tlmiacou pene PU a čalúneným 3-bodovým pásom. Je tiež jednoduché spojiť autosedačku s podvozkom a získať praktický Shop'n Drive Systém pre nakupovanie. Adaptéry, ktoré potrebujete sú súčasťou balenia.

S King Air je každá cesta výnimočná. Široké, polstrované, sedátko zaisťuje celkový komfort. Vďaka tomu, že je kočík priestranný je vhodný aj pre staršie deti. Keď je Vaše bábätko unavené, stačí dať operadlo do pozície ležanie a podnožku nastaviť na rôzne spôsoby. Kočík tiež vlastné ochrannú striešku, aby sa Vaše dieťatko mohlo ukryť pred slnkom, vetrom a dažďom. Priedušný materiál zaisťuje pravidelný obeh vzduchu a umožňuje očný kontakt. Bezpečnosť dieťaťa je zaistená vďaka brzdovému systému, 5-bodovému pásu a odnímateľné bezpečnostné zábrane.

Mäkké a priedušné sedadlo má skvelý funkčný dizajn, ktorý je výborným doplnením tejto sady.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader