GO Zázvorová čistiaca pena 147 ml

GO Zázvorová čistiaca pena 147 ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005364 , EAN: 734027011014

GO Zázvorová čistiaca pena 147 ml

GO Zázvorová čistiaca pena 147 ml

Popis:

Na unikátne prírodné liečivé a ošetrujúcej účinky koreňa s výrazne štipľavú chuťou ľudia vsádza od nepamäti.

Čo sa osvedčilo našim predkom, prospeje aj súčasnej generácii. Liečebné účinky zázvoru sú známe po tisíce rokov. Nie nadarmo sa mu hovorí liek raja a bol a je používam bylinkári a lekári po celom svete. Zázvor vždy pomôže pri zažívacích ťažkostiach, dodá potrebnú stratenú energiu pri vyčerpanosti organizmu, zlepšuje jeho prekrvenie a výborne telo prehreje.

Zázvor je tiež veľmi účinné afrodiziakum:

Rovnako tak, ako posilňuje zázvor telo zvnútra, ocenia blahodárne účinky zázvoru aj pleť. Zázvor je silný antioxidant, chráni pleť proti vonkajším škodlivým vplyvom. Voľné radikály pleť poškodzujú a majú na svedomí starnutie pleti, jej poškodenie a stratu sviežosti.

Zázvor tak spomaľuje starnutie pleti. Kozmetika GO je prírodná pleťová kozmetika, ktorá bola špeciálne vyvinutá tak, aby prispievala k zlepšeniu krvného obehu. Vďaka tejto vlastnosti škodlivé látky z pleti odchádzajú a ostatné prírodné zložky kozmetiky GO sa prirodzene vstrebávajú.

Kombinácia silného zázvorového esenciálneho oleja z Madagaskaru a zázvorového extraktu je kozmetika GO efektívny efektívny energetický motor pre Pleť.

Bio zázvorová umývacia pena na tvár dokonale odstraňuje všetky zvyšky líčidiel a všetky ostatné nečistoty pokožky. Pleť je potom dokonale čistá, svieža a žiarivá. Zázvor zlepšuje prekrvenie pokožky a dodá pleti potrebnú energiu. Ostatné zložky tvárovej peny pokožku hydratujú a tak ju Omladzujú.

Silné čistiace vlastnosti:

Extrakt z mladej vŕbovej kôry zozbieranej čoskoro na jar je prírodnou formou kyseliny salicylovej zaisťujúce dôkladné a zároveň šetrné čistenie pokožky. Podporuje bunkové pochody, ktoré obnovujú štruktúru pleti; pleť je potom hebká, hladká a má zdravý Vzhľad.

Dodanie energie pleti:

Zázvorový olej a zázvorový extrakt dodávajú pleti energiu, podieľa sa na jej detoxikáciu. Obe zložky majú veľmi silné antioxidačné Vlastnosti.

Hydratácia pleti & upokojenie:

Šťava z listov Aloe Vera má okrem hojivých účinkov tiež podiel na hĺbkové hydratáciu pokožky. Glyceryl oleát tiež pleť hydratuje a dáva jej pocit sviežosti. Tá je potom pružnejšia a Jemnejšie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader