FISHER-PRICE Vozík s kockami

FISHER-PRICE Vozík s kockami

skladom
Bežná cena: 62,19 €
akčná cena: 56,39 €

Kód: F007283 , EAN: 887961058512

FISHER-PRICE Vozík s kockami

Pestrofarebný vozík plný pohybujúcich sa kociek od Fisher price je tu! A ponúka deťom dve úrovne hrania. Režim pre najmenších Sit & Play zahŕňa hru s kolieskom pre skladanie kociek, plochou pre vhadzovanie kociek na pohybujúce sa rampu vozíka a s zástavkou vydávajúcim zvuky řehtání. Výklopné dvere vozíka môžete pre hranie tých najmenších nechať zatvorené. Keď deti povyrastú a začnú sa plaziť a pohybovať, skúste výklopné dvierka otvoriť, kocky sa skĺznu von a vaše dieťatko ich môže chytať!

Pri stlačení páky je dieťa odmenené kolísaním vozíka, veselú hudbou a humornými zvuky. Druhý režim Stand & Pull bude povzbudzovať vašu ratolesť k chôdzi a to zábavnou muzikou a pohybujúcimi sa kockami na rampe, keď deti ťahajú vozík za sebou. K aktivácii tohto programu stačí len vytiahnuť rukoväť! S úžasným vozíkom zábava nikdy nekončí! Navyše uchopenie a skladanie kociek spolu s ťahaním vozíka rozvíja jemnú motoriku detí. Hudba a jasné farby zas pomáhajú podnecovať ich zrakové a sluchové zmysly.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Sada obsahuje vozík, 2 kocky s veselými tvári, 2 kocky s autíčkami a ďalšími motívmi, ktoré vaše dieťatko bude baviť preskúmavať.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader