Loading
Loading

FINISH To najlepšie pre vašu umývačku riadu

FINISH To najlepšie pre vašu umývačku riadu

skladom

V časovo obmedzenej akcii za 12,90 € 21,79 €

Akčná cena končí 31.5.2019 alebo pri vypredania zásob.

Kód: F056158 , EAN: 5997321735887 , Značka: Finish

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

FINISH To najlepšie pre vašu umývačku riadu

FINISH Leštidlo Shine&Dry Regular ideálny prostriedok na sklo a riad bez škvŕn, ktorý žiari diamantovým leskom. Účinkuje pri oplachovaní a napomáha odstrániť ako umývací prostriedok tak aj zvyšky jedla z riadu.

FINISH Soľ 4 kg účinne zmäkčuje vodu a zvyšuje čistiaci účinok umývacieho prostriedku. Pomáha predchádzať škvrnám a stopám vody na vašom riade. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a predlžuje životnosť vašej umývačky riadu. Dodajte vašej umývačke unikátny osviežovač s jedinečnou kombináciou vône sviežeho citrónu a limetky. Nasajte príjemné aróma pri každom otvorení vašej umývačky. Povedzte stop zápachom a doprajte si luxus v podobe osviežujúcej citrónovo-limetkovej vône.

Čistič umývačky riadu FINISH účinne odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Prečistí filter, rotačné ramená i odpad. Vďaka jeho použitiu bude umývačka stále ako nová a riad žiarivo čistý. Čistič umývačky Finish účinne odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Prečistí filter, rotačné ramená i odpad. Vďaka jeho použitiu bude umývačka stále ako nová a riad žiarivo čistý.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader