Loading
Loading

FINISH All-in-1 Max 5 x 22 ks Mega box (110 ks) - tablety do umývačky riadu

FINISH All-in-1 Max 5 x 22 ks Mega box (110 ks) - tablety do umývačky riadu

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: F045018 , Dodávateľský kód: 3028360 , EAN: 5997321734750 , Značka: Finish

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

FINISH All-in-1 Max 5 x 22 ks Mega box (110 ks) - tablety do umývačky riadu

Tablety do umývačky riadu FINISH All in 1 Max vo výhodnom balení MegaBox prinášajú žiarivú čistotu a lesk vášho riadu. Unikátna formula s PowerBall s extra koncentrovanou silou si hravo poradí s odstránením silných nečistôt, zvyškov jedla i čajových škvŕn. Vďaka výborným odmasťovacím schopnostiam dokonale zbaví riad i zaschnutej mastnoty.

Tablety do umývačky zaručujú až 10 účinkov sily Power Actions, medzi ktoré patrí napríklad ochrana skla pred koróziou a udržanie ich oslnivého lesku, či ochrana umývačky a filtra pred usadzovaním vodného kameňa.

Vlastnosti:

  • Kapsule do umývačky pre najvyššiu čistotu a lesk riadu
  • Unikátna formula PowerBall s extra koncentrovanou silou
  • Dokonalé odstránenie nečistôt, čajových škvŕn a mastnoty
  • Ochrana skla pred koróziou
  • MegaBox balenie (110 ks)
  • Ochrana umývačky a filtra pred vodným kameňom
  • Funkcia leštidla, soli a predmáčania
  • Jednoduché použitie

Kapsule do umývačky ponúkajú tiež funkciu soli a predmáčania, fungujú aj ako leštidlo. Účinkujú aj pri nízkych teplotách. Veľkou výhodou je veľmi jednoduché použitie, stačí ich len vložiť do určenej priehradky a zapnúť umývačku. Po dokončení umývacieho programu sa už môžete tešiť na perfektne čistý riad.

Použitie:

Pri manipulácii majte suché ruky, tabletu nerozbaľujte, iba vložte do priehradky na umývací prostriedok a zásuvku uzavrite. Jedna kapsula je určená na jeden umývací program. Skladujte v chlade a suchu.

Zloženie:

Menej ako 30% fosfáty, 5–15% uhličitan disodný (kyslíkové bieliace činidlo), viac ako 5% polykarboxyláty, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum (limonén). Nebezpečné látky: Uhličitan sodný, uhličitan disodný, zmes s peroxidom vodíka (2: 3).

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader