FIESTA CRAFTS Zábavné kocky

FIESTA CRAFTS Zábavné kocky

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018763 , EAN: 5034309108797

FIESTA CRAFTS Zábavné kocky

FIESTA CRAFTS Zábavné kocky

Popis:

Desať maľovaných drevených kociek s rôznymi zvukmi vnútri každej z nich. So zábavnými kockami je možné hrať 3 hry: hru s číslami, priraďovanie zvierat na ich jedlu, skladanie zvierat dohromady.

Kocky je možné radiť aj podľa ich veľkosti. Od najväčšieho k najmenšiemu či od najmenšej k najväčšej.

Farebné kocky možno radiť aj podľa zvuku. Budú fascinovať nielen detské oči i uši, pretože každá kocka má zaujímavé obrázky a vydáva zaujímavý zvuk pri trasenia. Malé deti budú radi zisťovať, ktorá kocka hrkajú, šuští a cink.

Táto výnimočná hračka je vyrobená z masívneho dreva. Každá kocka má iný obrázok zvieraťa, ktoré pôsobia na dieťa veľmi priateľským dojmom. Malým prieskumníkom sa bude veľmi páčiť porovnávanie kociek podľa veľkosti. Každá kocka znázorňuje tiež čísla, ku ktorým možno priradiť správny počet jedla jednotlivých zvieratiek.

Zábavné kocky sú starostlivo navrhnuté tak, aby podporovali učenie hrou. Dodávajú sa vo farebnej krabici, ktorá môže slúžiť pre jednoduché skladovanie.

Veľmi kladne tieto kocky hodnotí samotní učitelia, pretože pomáhajú deťom s zručnosťami, ako je odhadovanie, sekvencie a rozpoznávanie farieb a poznamenali tiež, že je to vynikajúca hračka pre rozvoj reči.

Rozmery a špecifikácie:

  • Veľkosť: 180 × 170 mm
  • Odporúčaný vek: od 12 mesiacov
  • Získané ocenenia: Slow Toys Awards 2013 – final 14, Silver Award, Practical Pre-School Awards 2008, Highly Recommended, Good Toys Guide 2008

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader