FERTILITY Blend pre ŽENY 90 tablet

FERTILITY Blend pre ŽENY 90 tablet

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005904 , EAN: 8594059734822

FERTILITY Blend pre ŽENY 90 tablet

Fertility Blend pre ŽENY 90 tablet

Popis:

Prípravok pre podporu prirodzeného početí7

V USA sú Fertility Blend® už niekoľko rokov najúspešnejšími a odborníkmi stále viac odporúčanými produkty v segmente plodnosti na trhu. Obsahujú unikátne patentovaná zloženie, ktorých účinky potvrdila aj rozsiahla klinická štúdia *. Celú štúdiu nájdete na webových stránkach www.fertilityblend.cz.

Ak sa snažíte o bábätko, potom je pre vás tento liek tou najvhodnejšou voľbou!

Prečo užívať Fertility Blend® pre ženy v období pred tehotenstvom? Doplnok stravy obsahujúci látky, ktoré prispievajú k prirodzenej plodnosti a reprodukci7 a na regulovanie hormonálnej aktivity2. Navyše prispieva k bežnému metabolizmu homocysteinu4, tvorbe červených krviniek a hemoglobinu5. Keďže je snaha o bábätko mnohokrát veľmi psychicky vyčerpávajúce, obsahuje Fertility Blend® tiež látky pre normálnu psychickú činnost2,3,6 ak ochrane pred oxidatívnym stresem1,8. Pod­statnou súčasťou celého prípravku je potom predovšetkým patentovo chránená kombinácia látok. Jedná sa o L-arginín, izoflavóny z extraktu ďateliny lúčnej a katechíny z extraktu zeleného čaju. Práve tie zaisťujú vzácnosť a originalitu Fertility Blend® pre ženy.

Prečo užívať Fertility Blend® pre ženy v prvých 12. týždňoch tehotenstva? Veľmi vhodná kombinácia látok totiž tiež prispieva k normálnej syntéze DNA7, podieľa sa na procese delenia buniek a rastu zárodočných tkanív počas těhotenství4. Nemenej dôležité sú potom vitamíny, ktoré podporujú správnu funkciu imunitného systému2,8 a napomáhajú znižovať mieru únavy a vyčerpání3,5,6.

Vedeli ste, že v 35% prípadov je príčina problémov s prirodzeným počatím na strane muža? V ďalších 25% sa na probléme podieľa kombinácia príčin u oboch partnerov! Kúpte si špeciálne balenie pre komplexnú starostlivosť obsahujúce prípravok Fertility Blend® pre ženy aj pre mužov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader