FERTILITY Blend pre PÁRY (ženy + muži) 90 + 60 tablet

FERTILITY Blend pre PÁRY (ženy + muži) 90 + 60 tablet

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005903 , EAN: 8594059734839

FERTILITY Blend pre PÁRY (ženy + muži) 90 + 60 tablet

Fertility Blend pre PÁRY (ženy + muži) 90 + 60 tabliet

Popis:

Prípravok pre podporu prirodzeného počatia

V USA sú Fertility Blend® už niekoľko rokov najúspešnejšími a odborníkmi stále viac odporúčanými produkty v segmente plodnosti na trhu. Obsahujú unikátne patentovaná zloženie, ktorých účinky potvrdila aj rozsiahla klinická štúdia *. Celú štúdiu nájdete na webových stránkach www.fertilityblend.cz.

Ak sa snažíte o bábätko, potom je pre vás tento liek tou najvhodnejšou voľbou!

Prečo užívať Fertility Blend® pre ženy v období pred tehotenstvom? Doplnok stravy obsahujúci látky, ktoré prispievajú k prirodzenej plodnosti a reprodukci7 a na regulovanie hormonálnej aktivity2. Navyše prispieva k bežnému metabolizmu homocysteinu4, tvorbe červených krviniek a hemoglobinu5. Keďže je snaha o bábätko mnohokrát veľmi psychicky vyčerpávajúce, obsahuje Fertility Blend® tiež látky pre normálnu psychickú činnost2,3,6 ak ochrane pred oxidatívnym stresom.

Podstatnou súčasťou celého prípravku je potom predovšetkým patentovo chránená kombinácia látok. Jedná sa o L-arginín, izoflavóny z extraktu ďateliny lúčnej a katechíny z extraktu zeleného čaju. Práve tie zaisťujú vzácnosť a originalitu Fertility Blend® pre ženy.

Prečo užívať Fertility Blend® pre ženy v prvých 12. týždňoch tehotenstva? Veľmi vhodná kombinácia látok totiž tiež prispieva k normálnej syntéze DNA7, podieľa sa na procese delenia buniek a rastu zárodočných tkanív počas těhotenství4. Nemenej dôležité sú potom vitamíny, ktoré podporujú správnu funkciu imunitného systému2,8 a napomáhajú znižovať mieru únavy a vyčerpání3,5,6.

Prečo užívať Fertility Blend® pre mužov V dnešnej dobe už zďaleka neplatí, že príčiny problémov s počatím sú na strane ženy. Z 35% prípadov býva problém na strane muža, z 25% prípadov býva problém u oboch partnerov.

Tento doplnok stravy obsahuje zložky, ktoré prispievajú k normálnej spermatogenezi8 a na udržanie prirodzenej hladiny testosterónu v krvi7. Keďže je snaha o bábätko mnohokrát veľmi psychicky vyčerpávajúce, obsahuje Fertility Blend® tiež látky pre normálnu psychickú činnost2,3 ak ochrane pred oxidatívnym stresem1,8,9. Jeho jedinečnosť nakoniec podčiarkuje trojkombinácie L-karnitínu, extraktu děhel čínskeho a katechínov z extraktu zeleného čaju.

Bez umelých aróma, farbív a konzervačných látok.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader