Feedo tím

Feedo zakladatelia Zákaznicky servis Marketing a obchod Web development Administratíva a sklad Feedo bazárek

Matúš Karaffa

Matúš Karaffa

Matúš je spoluzakladateľom nášho obchodu a jeho konateľom. Spravuje ho prevažne z finančného hľadiska. Množstvo času trávi mimo svojej kancelárie na rokovaniach s dodávateľmi a obchodnými partnermi. Jeho hlavnou úlohou je, aby ste na Feedo mali vždy tie najlepšie akcie, ponuky, výrobky, ale hlavne dobré ceny. Analyzuje množstvo dát o užívateľoch, na základe ktorých pripravuje dlhodobé stratégie spoločnosti.

Martin Molčan

Martin Molčan

Martin, spoluzakladateľ a konateľ nášho obchodu, je šéfom pre marketingovú komunikáciu. Svoj tím vedie tak, aby ste o našom obchode vždy vedeli a boli informovaní o všetkých našich produktoch a akciách. Dohliada na plynulý chod skladu a navrhuje dlhodobé ciele spoločnosti v oblasti ďalšieho rozvoja.

Veronika Molčanová – Vargová

Veronika je vedúca oddelenia starostlivosti o zákazníkov. Vždy, keď kontaktujete Feedo a máte akékoľvek otázky, problémy či postrehy, preverí Vaše požiadavky a zabezpečí rýchlu nápravu. Je veľkou zásluhou práve Veroniky, že mamičky si komunikáciu s našim e-shopom pochvaľujú.

Dana Marvan, Hana Mošničková, Silvia Vorlíčková, Dorota Megger

Spolu s Veronikou tvoria najdôležitejší článok v komunikácii s mamičkami. Každý deň sa snažia čo najlepšie uspokojiť vaše požiadavky.

Zákaznický servis

Štěpán Jandl

Štěpán je projektový manažér. Stará sa o to, aby spolupráca medzi jednotlivými úsekmi fungovala tak, ako má, zastrešuje tie najdôležitejšie projekty a riadi spoluprácu s grafiky a s obchodným oddelením. Prichádza s novými nápadmi na propagáciu a rozdeľuje úlohy ďalej. Jeho cieľom je, aby ste o Feedo vedeli a neunikla vám žiadna zaujímavá akcia ani nové produkty.

Adéla Barešová

Adéla Barešová

Adéla z pozície senior projekt manažéra koordinuje spoluprácu medzi všetkými oddeleniami Feeda. Keď sa chystajú zmeny na našich webových stránkach, informuje o nich programátorov a grafikov a pripraví presné zadania. Spolu so zamestnancami z marketingu dohliada na to, aby sa novinky na našom e-shope prejavili bez akýchkoľvek problémov.

Kateřina Baumruková

Pavlína Šelbická

Katka je so svojím zameraním špecialista digitálnych médií a je zodpovedná za prienik Feeda do stále ďalších a ďalších médií. Okrem toho s vami každý deň komunikuje na Facebooku. Odpovedá na vaše otázky, informuje o najnovších akciách a prináša reportáže zo zákulisia. Pozorne načúva všetkým vašim nápadom a pripomienkam a v spolupráci s kolegami sa snaží v čo najkratšom čase riešiť vaše problémy.

Alena Turková

Alena Turková

Alena je koordinátor marketingových projektov a je zodpovedná za bannerové kampane, spolupracuje a koordinuje tím grafikov. Častokrát ju nájdete v sprievode našej senior projekt manažérky Adely, ktorej pomáha s riadením veľkých projektov.

Pavlína Šelbická

Pavlína

Pavlína koordinuje marketingové projekty. Má na starosti grafiku jednotlivých akcií. Je pravá ruka Aleny a vyťažuje našich grafikov.

Tereza Cerhová

Tereza

Tereza je koordinátorkou tvorby obsahu a pomáha našej špecialistke digitálnych médií s projektom blog a Feedo ambasádorky. Vyhľadáva ďalšie možnosti propagácie Feedo blogu v médiách a na partnerských weboch, koordinuje súťaže, komunikuje s existujúcimi partnerskými webmi a sociálnymi sieťami.

Jana Karaffová

Janka nová

Janka pomáha Katke s blogom na zahraničných trhoch. Okrem toho sa stará o komunikáciu s našimi ambasádorkami a blogerkami. Je tiež autorkou mnohých článkov na našom blogu a neustále hľadá nové témy, ktorá by vás mohli zaujímať a o ktorých by ste sa radi niečo dočítali.

Eva Nemčková

Eva

Eva je riaditeľka obchodu. Je odborníčkou na dojčenskú výživu a plienky. Rozširuje existujúce portfólio týchto kategórií a hľadá nových dodávateľov. Zároveň sa ale starostlivo stará o tých existujúcich. Vymýšľa a dohaduje rôzne promočné akcie, na ktorých potom spolupracuje s marketingovým oddelením.

Michal Valent

Michal je produkt manažér. Rozširuje portfólio našich výrobkov o nový tovar, kontaktuje nových dodávateľov a stará sa o tých existujúcich. Je naším špecialistom v oblasti dojčenských potrieb, detskej kozmetiky, hračiek, kočíkov, autosedačiek a potrieb pre mamičky a tehotné ženy.

Vladimír Fischer

Fiša novy

Vlado je špecialista obchodu. Jeho úlohou je zadávať do systému nové výrobky a vytvárať k nim popisy tak, aby ste sa dozvedeli všetko, čo potrebujete.

Lukáš Filip

lukáš filip

Lukáš je Marekova pravá ruka. Pomáha mu s kontrolou skladových zásob a komunikuje s dodávateľmi.

Marek Hotovčin

Marek Hotovčin

Marek je vedúci logistiky skladových zásob. Má dokonalý prehľad o tom, čo predávame a keď si všimne, že niektorý z produktov začína nebezpečne ubúdať, kontaktuje dodávateľa a zabezpečí ďalšiu dodávku. Je naším špecialistom na dojčenské potreby a detskú kozmetiku a spravuje celú databázu produktov Feedo.

Petr Hrušák

Petr Hrušák

Peter pracuje ako senior business analytik. Pracuje s dátami, analyzuje ich a následne hľadá, navrhuje a realizuje možnosti optimalizácie vnútorných systémov, procesov, postupov podľa potrieb spoločnosti. Identifikuje a spoločne odstraňuje tzv. bottlenecks – slabé miesta. Zisťuje príležitosti, ako vylepšovať a uľahčovať spôsoby spolupráce a komunikácie v celom tíme Feedo.

Adam Horsinka

Adam Horsinka

Adam je marketingový koordinátor pre zahraničné trhy. Riadi marketingové projekty v zahraničí, pripravuje a analyzuje možnosti pre vstup na ďalšie trhy mimo Českú republiku. Takisto kontaktuje nových dodávateľov, aby sme mohli rozšíriť náš sortiment.

Magda Greger

Magda Greger

Magda pomáha Adamovi s marketingovými projektami v zahraničí. Pripravuje bannerové kampane a zameriava sa aj na preklad.

Miroslav Benek

Mirek Benek

Miro je vedúcim IT oddelenia Feedo. Neustále si rozširuje obzory a na naše stránky sa snaží implementovať vždy tie najmodernejšie technológie. Zamestnanci ostatných oddelení komunikujú výhradne s Mirom, ten ich nápady po konzultácii pretaví do technických zadaní pre našich programátorov a rozhodne o tom, ktoré sa realizujú ako prvé.

Jan Kopecký

Jan Kopecký

Jano je systémovým analytikom. Analyzuje funkčnosť systému a vyhľadáva chyby, ktoré zároveň opravuje.

Kristián Feldsam

Kristián

Kristián je programátorom v IT oddelení Feedo. Stará sa o funkčnosť systému a databázy e-shopu. Upravuje súčasný systém a zároveň ho vyvíja, programuje a následne testuje nové nápady. Zálohuje systém a databázu a vedie príslušnú dokumentáciu.

Vít Zdrubecký

Vítek je ďalší programátor, ktorý sa stará o zdravé aplikácie a to vo vnútri aj navonok. Dohliada na to, aby sa dáta správali tak, ako majú, aby sa užívateľom zobrazoval len ten správny obsah a aby nedochádzalo k rozporom pri komunikácii medzi jednotlivými časťami systému.

Branislav Rajňák

Brano

Braňo je jedným z našich grafikov. Krásne bannery sú hlavne jeho zásluha. Okrem toho sa špecializuje aj na tvorbu videí a vytváranie užívateľsky príjemného prostredia . Skrátka sa snaží, aby sa vám nakupovalo čo najjednoduchšie.

Peter Orosz

Peter Orosz

Peter je koordinátorom projektov. Vytvára pre mamičky newslettery, sleduje štatistiky, vykonáva rôzne merania a navrhuje, ako náš obchod stále zlepšovať. Tiež spravuje našu internetovú sieť a zodpovedá za to, aby boli všetky počítače, tlačiarne, smerovače a iné zariadenia (najmä v sklade) vždy funkčné.

Martin Gonda

Martin Gonda

Martin pomáha Petrovi s vytváraním newsletterov. Snaží sa vyberať tie najzaujímavejšie akcie, novinky a udalosti, o ktorých by ste sa chceli niečo dozvedieť. Spolupracuje s grafikmi, obchodným aj marketingovým oddelením.

Jan Ulrich

Jan Ulrich

Jano je náš kodér. Má na svedomí všetky zmeny na webe. To, čo vymyslí obchodné alebo marketingové oddelenie, musí nakódovať a premeniť do reality.

Martin Frequency

Martin Frequency

Martin sa zaoberá vytváraním videí a tiež vytváraním špeciálnych grafík, ktoré môžete vidieť na našom Facebooku alebo na blogu.

Petr Höhn

Petr Hohn

Peter je Feedo grafik. Od Adely dostáva zadania rôznych akcií, ku ktorým musí vytvoriť bannery a špeciálne stránky. Špecializuje sa tiež na tvorbu infografík, ktoré môžete vidieť na našom blogu.

Jiří Hoření

Jirka Hoření

Jirka je ďalším z našich grafikov. Okrem bannerov tvorí aj návrhy na tlačenú inzerciu, upravuje fotografie a špeciálne bannery pre sociálne siete.

Antonín Štětina

Tonda Štětina

Tóno je náš finančný riaditeľ. Má dohľad nad firemnou pokladňou, stará sa o včasné zaplatenie faktúr a o efektívne fungovanie spoločnosti.

Kateřina Erbalová

Kateřina Erbalová

Katka je našou administratívnou pracovníčkou, čo znamená najmä dohľad nad firemnou pokladňou. Prepláca dodávateľom a prepravcom faktúry, pripravuje podklady pre účtovníctvo a archivuje všetky dôležité dokumenty. Pre našich zamestnancov pripravuje rôzne školenia (napríklad o bezpečnosti pri práci). Tiež kontroluje vaše poznámky k objednávkam a zabezpečuje, aby vám naši pracovníci čo najlepšie vyhoveli.

Jaroslav Čechovský

Jarda

Jarda je vedúci skladu a expedície. Prichádza do práce vždy ako prvý. Už pred siedmou hodinou rannou odomyká sklad a očakáva príchod skladníkov. Po celý deň zhromažďuje vaše objednávky, zadáva ich pracovníkom skladu na prípravu a už zabalené ich odovzdáva prepravným spoločnostiam. Snaží sa, aby sme vám objednávky doručili čo najskôr.

Stanislav Krbec

Standa

Stano dbá o to, aby bol všade poriadok a aby proces balenia a expedície vašich zásielok prebiehal hladko a bezchybne. Ak majú naši skladníci akékoľvek pochybnosti alebo narazia na problém, ochotne im pomôže a ďalej ich usmerní v práci.

František Šerák

Fanda

František, ktorému všetci hovoria „Fanda“, najčastejšie zastihnete v sklade na príjme. Jeho úlohou je prevziať tovar od dopravcov a postarať sa o to, aby ho skladníci zaradili na presne určené šarže v sklade. To, čo sa už do bežných regálov nevojde, mu na paletové regály pomôže dostať jeho verný sluha – vysokozdvižný vo­zík.

Martin Klement

Martin Klement

Martin je vo Feedo sklade na nohách už od skorého rána. Hovorí, že sa najlepšie cíti v neustálom pohybe a niektorým našim zamestnancom sa čuduje, ako dokážu zvládať sedavú prácu v kancelárii. Na svojej pozícii alternuje Františka a najväčším zadosťučinením je pre neho poctivo dokončovaná práca.

Skladníci a baliči

Skladnici

Výsledkom práce našich skladníkov a baliacich je niekoľko stoviek vyexpedovaných objednávok denne. Ich úlohou je skompletizovať vašu objednávku, dôkladne ju zabaliť a presunúť ju na expedičné paletu. Pozrite sa, ako prebieha celý proces balenia.

Darina Noviková, Lenka Livová

Darina a Lenka zabezpečujú plynulý chod Bazárku. Tovar, ktorý nám mamičky pošlú, vždy starostlivo prezrú, nafotí, popíšu a vloží na internet. Nakoniec ho pošlú ďalej ďalším mamičkám. Lenka sa tiež každý deň venuje vašim e-mailom a snaží sa vám maximálne zjednodušiť nákup v Bazárku.

Lenka a Darina
Ajax loader