ERGOPOUCH Organic / Bamboo - Spací vak Organic Cotton Pink Flower 12-36

ERGOPOUCH Organic / Bamboo - Spací vak Organic Cotton Pink Flower 12-36

nedostupné
cena: 74,50 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F012298 , EAN: 9319064113931

ERGOPOUCH Organic / Bamboo - Spací vak Organic Cotton Pink Flower 12-36

Komfortný spacie vaky od austrálskej značky ergoPouch®

Spací vak ErgoPouch má 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti a pomôže Vášmu dieťaťu spríjemniť pobyt v regulovanej teplote, ktorá im pomôže lepšie spať. ErgoPouch 0,3 TOG spací vak z Bio-bavlny je náš najľahší a najlepší detský spací vak ideálny pre letnú prevádzku. Spací vak zOrganické bavlny zaistí ergonomický komfort. Ideálna izbová teplota 24 ºC.   Vlastnosti:

Bezšvový ergonomický dizajn Vyvinuté v spolupráci s stretch vložkou na ramenách a po stranách Umožňuje, aby sa Vaše dieťa mohlo voľne pohybovať Obojstranný zips pre jednoduchý prístup k prebaľovanie Vhodný v horúcom počasí a teplejšie v zime Veľmi jemný materiál Absorbuje 3–4 krát lepšie ako bavlna Hypo-alergénne / anti-bakteriálne Anti-hubové / anti-static. Ekologicky šetrné, žiadne pesticídy, žiadne chemikálie Normálne pranie (do 30 ° C), nedávať do sušičky na bielizeň   Veľkosti:

2–12 mesiacov – 80 cm od ramena k nohám 12 – 36 mesiacov – 105 cm od ramena k nohám 3 – 6 rokov – 130 cm od ramena k nohám   Farby: Natural, Pink Flower, Blue Stripe Materiál: Bambus 600 + počtu závitov, Organická bavlna 400+ počtu závitov   O ergoPouch:

Ergopouch pochádza z Austrálie a ponúka širokú škálu detských zavinovačiek a spacích vakov, ktoré vyhovujú rôznym teplotám.Vaše malé dieťa bude tráviť väčšinu svojho života v posteli, čo si zaslúži to najlepšie maximálne pohodlie, teplo a bezpečie. S našou inovatívne radom bio detské spacie vaky a plienky poskytujeme vysoko kvalitné odevy z prírodných vlákien. Všetky naše výrobky sú unisex prevedení.

Spanie s prírodnými vláknami, ako alpaky a bambusu, je už dlho známe, že poskytujú lepší spánok, a teraz už vieme prečo. Prírodné vlákna rozptýlia odvod vlhkosti od pokožky a poskytujú ideálne optimálnu teplotnú rovnováhu pre pokojný a nerušený spánok. ErgoPouch výrobky sú vysoko priedušné, bezpečné a striktne v súlade so všetkými bezpečnostnými predpismi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader