ERGOPOUCH ErgoCocoon - Zavinovačka Pink 0-3m

ERGOPOUCH ErgoCocoon - Zavinovačka Pink 0-3m

nedostupné
cena: 68,60 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F012291 , EAN: 9319064113474

ERGOPOUCH ErgoCocoon - Zavinovačka Pink 0-3m

Komfortné zavinovačka od austrálskej značky ergoPouch

Nová generácia spanie bábätiek. Ergonomická zavinovačka a spací vak v jednom z pohodlného a bezpečného stretch materiálu, zo 100% Organické bavlny. Zavinovačka je vhodná už od narodenia.   Vlastnosti:

  • Dodáva sa s cvočkami na ramene pre ľahkú konverziu do spacáku
  • Extra dlhý zips. Vďaka nemu je veľmi pohodlná manipulácia s dieťaťom
  • Na hrudi je to 1 TOGErgoCocoon
  • Od pŕs dole je to 2,5 TOG prešívaný spací vak – plnený bio bavlnou
  • Nie je potrebné ďalších prikrývok
  • Možno použiť až 12 mesiacov alebo do 12 kg
  • Optimálna teplota v miestnosti 18 až 23 stupňov
  • Možno prať v práčke na mierny cyklus, nedávať do sušičky na bielizeň

  Veľkosti:

Pri výbere veľkosti je zohľadnená skôr váha než vek dieťaťa. 0–3 mesiace Dĺžka zavinutie – 60 cm Novorodenecká 3kg – 7 kg 2–6 mesiace       • Dĺžka zavinutie – 70 cm 5 – 8 kg 3 – 12 mesiacov Dĺžka zavinutie – 80 cm 7 – 12 kg   Optimálna teplota Balance.

Je už dlho známe, že prírodné vlákna, ako alpaka, bambus aOrganická bavlna, poskytujú lepší spánok, a teraz už vieme prečo. Prírodné vlákna rozptýlia odvod vlhkosti od pokožky a poskytujú ideálne optimálnu teplotnú rovnováhu pre pokojný a nerušený spánok.   O ErgoPouch:

Ergopouch pochádza z Austrálie a ponúka širokú škálu detských zavinovačiek, ktoré vyhovujú rôznym teplotám. VýběremErgoCocoon nebudete potrebovať žiadne prikrývky v postieľke a tým pomôžete zabrániť prehriatiu bábätka. VšechnyErgoCocoon plienky sú vyrobené z najjemnejšej bambusové alebo čisté, prírodné, Organické bavlny. Vaše malé dieťa bude tráviť väčšinu svojho života v posteli, čo si zaslúži to najlepšie maximálne pohodlie, teplo a bezpečie.

S našou inovatívne radom bio detské spacie vaky a plienky poskytujeme vysoko kvalitné odevy z prírodných vlákien. Všetky naše výrobky sú unisex prevedení. Spanie s prírodnými vláknami, ako alpaky a bambusu, je už dlho známe, že poskytujú lepší spánok, a teraz už vieme prečo. Prírodné vlákna rozptýlia odvod vlhkosti od pokožky a poskytujú ideálne optimálnu teplotnú rovnováhu pre pokojný a nerušený spánok. ErgoPouch výrobky sú vysoko priedušné, bezpečné a striktne v súlade so všetkými bezpečnostnými predpismi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader