ERGOPOUCH ErgoCocoon - Zavinovačka Natural 3-12 0,2

ERGOPOUCH ErgoCocoon - Zavinovačka Natural 3-12 0,2

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F012286 , EAN: 9319064112033

ERGOPOUCH ErgoCocoon - Zavinovačka Natural 3-12 0,2

ERGOPOUCH ErgoCocoon – Zavinovačka Natural 3–12 0,2

Popis:

Komfortné zavinovačka od austrálskej značky ergoPouch

Zavinovačka je ľahká voľba pre zavinovanie bábätiek. Vaše dieťa sa bude cítiť bezpečne a pohodlne vOrganické bavlne. Tá umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu s dieťaťom v pohodlnej pozícii, ktorá im vyhovuje bez prebudenia. Zavinovačku možno použiť aj do 5 bodové autosedačky. Táto ergoPouch zavinovačka vyhrala cenu najlepší produkt pre dieťa v Magazine Awards Excellence 2012. Super elastická zavinovačka s obojsmerným zipsom z biobavlny a elastanu a spací vak v jednom.   Táto zavinovačka je vhodná pri letných mesiacoch. Zavinovačka je 95% z biobavlny a 5% elastanu, je veľmi mäkká na dotyk, príjemná a priedušná. Pri používaní zavinovačky 0.2 TOG nie je potreba dieťa prikrývať dekou. Materiál je z prírodného priedušného vlákna, ktorý je príjemný a veľmi jemný k detskej pokožke. Zavinovačka vďaka pevnému zavinutie pomáha dieťaťu k lepšiemu spánku a dáva pocit istoty a bezpečia, ako u mamičky v brušku.   Zavinovačka sa uzatvára na zips, pričom horná časť detského telíčka je pevne ovinutá elastickým materiálom, ktorý udržuje ručičky v pokoji a nožičky majú zároveň dostatok miesta pre voľný pohyb. Oceníte ho aj pri nočnom prebaľovaní, keď je možné rozopnúť iba spodnú časť vaku a bábätku jednoducho bez budenie vymeníte plienku.   Cvoky na boku zavinovačky idú veľmi jednoducho uvoľniť priestor pre ručičky a v okamihu, keď bábätko potrebuje voľný pohyb ručičiek, možno túto zavinovačku jednoducho premeniť vo spací vak. Pri nočnom dojčení a nepokoja bábätka je lepšie a príjemnejšie pre bábätko, aby malo zavinuté ručičky.   Výhody:

Z bio-bavlny s nádychom spandex, ktoré pomôžu udržať svoj krásny elastický tvar Dvojcestný zips, ktorý umožňuje jednoduché prebaľovanie a prenos do autosedačky Extra dlhý zips, vďaka nemu je veľmi pohodlná manipulácia s dieťaťom Vaše dieťa bude zavinuté, ale s dostatkom priestoru pre ďalší pohyb Pre ľahký prechod do spacieho vaku Jedna vrstva tkaniny, takže si môžete obliecť svoje dieťa tak, aby mu vyhovovala teplota. Možno prať v práčke, nedávať do sušičky na bielizeň.   Veľkosti:

Pri výbere veľkosti je zohľadnená skôr váha než vek dieťaťa.

hrúbka 0,2  0–3 mesiace Dĺžka zavinutie – 60 cm Novorodenecká 3 kg – 7 kg 2–6 mesiace Dĺžka zavinutie – 70 cm 5 – 8 kg 3 – 12 mesiacov Dĺžka zavinutie – 80 cm 7 – 12 kg   Farba: Blue, Grey, Natural, Pink, Navy Paint, Blush Leaf   O ErgoPouch:

ErgoPouch pochádza z Austrálie a ponúka širokú škálu detských zavinovačiek a spacích vakov, ktoré vyhovujú rôznym teplotám. VýběremErgoCocoon nebudete potrebovať žiadne prikrývky v postieľke a tým pomôžete zabrániť prehriatiu bábätka. VšechnyErgoCocoon plienky sú vyrobené z najjemnejšej bambusové alebo čisté, prírodné, Organické bavlny. Vaše malé dieťa bude tráviť väčšinu svojho života v posteli, čo si zaslúži to najlepšie maximálne pohodlie, teplo a bezpečie.

S našou inovatívne radom bio detské spacie vaky a plienky poskytujeme vysoko kvalitné odevy z prírodných vlákien. Všetky naše výrobky sú unisex prevedení. Spanie s prírodnými vláknami, ako alpaky a bambusu, je už dlho známe, že poskytujú lepší spánok, a teraz už vieme prečo. Prírodné vlákna rozptýlia odvod vlhkosti od pokožky a poskytujú ideálne optimálnu teplotnú rovnováhu pre pokojný a nerušený spánok. ErgoPouch výrobky sú vysoko priedušné, bezpečné a striktne v súlade so všetkými bezpečnostnými predpismi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader