EPLINE Elektrické Auto Henesy Broon F830, červené

EPLINE Elektrické Auto Henesy Broon F830, červené

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F013557 , EAN: 8595582223081

EPLINE Elektrické Auto Henesy Broon F830, červené

EPLINE Elektrické Auto Henesy Broon F830, červené

Popis:

Nie je to len auto. Je to Broon F830. Luxusný dizajn, maximálna bezpečnosť, najmodernejšie a najchytrejší technológie. Každý detail tohto vozidla dokonale odráža obraz skutočného auta. Nechajte sa uniesť jedinečnosťou a doprajte svojim deťom nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

Perfektne tvarovaná lesklá karosérie, otváracie dvere, kapota aj kufor, odľahčené zliatinové disky kolies s mäkkými bezdušovými pneumatikami a za nimi viditeľné kotúčové brzdy na všetkých kolesách už mnoho napovedajú o precíznosti návrhu a technickej úrovni. To hlavné je ale pod karosériou a na palubnej doske.

Podvozok ako u veľkých vozov:

Technológia Henesy posunula jazdu detským autíčkom k zážitku, ktorý by si prial prežiť aj dospelý. Auto poháňa dva elektromotory s výkonom 240 W, napájané z 24V akumulátora. Nezávisle zavesené kolesá na výkyvných ramenách sú vybavené plynovými tlmičmi. Trvalý pohon na všetky kolesá dovoľujú dva diferenciály a medzinápravový rozvod. Šasi je z tuhého plastu, podstatnej časti z lakovaného z kovu.

Bezpečnosť strážená procesorom:

Činnosť autá kontroluje 32-bitový procesor Cortex M3, pomocou snímačov sa sleduje zaťaženie, parametre jazdy a napríklad aj povolený náklon vo všetkých osiach. Automaticky odhalí všetky nebezpečné alebo výnimočné situácie a v prípade problému auto zastaví.

Všetko, čo je povolené nastavenými „rodičovskými“ parametre, je ovládateľné dieťaťom v aute, ak rodič pomocou vysielača neprevezme kontrolu. Vychytávkou je aj možnosť zastavenia auta ovládačom v režime kedy dieťa riadi auto samo.

Obrazovka pre palubné informácie i multimédiá:

Palubné prístroje zastupuje 7 "tablet ktorý je napojený na centrálnu jednotku. Ukazuje sa rýchlomer, stav akumulátora, indikácia režimov a radenie, ovládanie parkovacej brzdy, denných i nočných LED svetiel a ďalšie drobnosti. Reálna rýchlosť je obmedzená podľa voľby rodičov na 3–16 km / h, naprogramovaný štýl jazdy môže byť od plynulého komfortného po rýchlo reagujúce športový. Palubný MP3 prehrávač a zvukové efekty už sú len drobným doplnkom. A aby sa dieťa s autom nenudilo ani doma, na displeji sa dá spustiť závodný simulátor ovládaný prvky auta, prípadne zobrazenie prepojiť cez HDMI na veľkoplošnú televíziu alebo projektor.

I na dlhé výlety:

Kožená sedačka s päťbodovým bezpečnostným pásom či možnosť prehrávania hudby z chytrého telefónu či USB a mnoho ďalších unikátnych prvkov výbavy je len príjemnou čerešničkou tohto automobilového torte. Na jedno nabitie batérie prejde auto cez 10 km.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Odporúčaný vek od 2 rokov Maximálna rýchlosť 16 km / h Nosnost30 kg Elektrické auto vhodné od 2 – 8 rokov, 12V batérie, 10 km na jedno nabitie, 5 stupňová automatická prevodovka, 2.4GHz diaľkové ovládanie, tablet so systémom 7 ", USB, nosnosť 30 kg

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader