ELLEN Probiotický intímne krém 15 ml

ELLEN Probiotický intímne krém 15 ml

skladom
Bežná cena: 10,60 €
akčná cena: 8,90 €

Kód: F007598 , EAN: 7350002722435

ELLEN Probiotický intímne krém 15 ml

Krém je vhodný pre všetky ženy bez rozdielu veku, ktoré pociťujú vo svojej intímnej oblasti tzv. Diskomfort, prejavujúce sa pocitom podráždenie, suchosti, pálenie a svrbenie, prípadne nepríjemným zápachom či výtokom.

Ellen Probiotický intímne krém obsahuje zmes patentovaných probiotických baktérií mliečneho kvasenia Lacto Naturel® (LN®), ktoré sú najčastejšie prítomné v prirodzenej pošvovej mikroflóre. Po aplikácii vytvára krém kyslú bariéru, ktorá chráni intímnu oblasť žien jednak pred patogénnymi baktériami a ich následným množením, tak pred dehydratáciou tejto oblasti as tým spojenými nepríjemnými pocitmi.

Ťažkosti, ktoré krém pomáha riešiť, sa v prevažnej väčšine objavujú u žien vo fertilnom veku – teda ako u dievčat, ktoré začali menštruovať, tak u dospelých žien. Probiotický intímne krém Ellen je určený pre riešenie problémov v intímnej oblasti vyvolané ako následok hormonálnych zmien, ako dôsledok liečby rôznych ochorení, a pod. Obdobie tehotenstva patrí vďaka výrazným hormonálnym zmenám v organizme ženy medzi obdobie so zvýšeným rizikom vzniku spomenutých ťažkostí v intímnej oblasti.

Vzhľadom k hormonálnym zmenám, ktoré žena prekoná v strednom veku, pomáha tento krém tiež pri problémoch v intímnej oblasti u žien počas a po menopauze.

Krém je určený na aplikáciu na vonkajšie intímnu oblasť ženy, teda do oblasti rodidiel a pošvového vchodu. Obsahuje rastlinné tuky a oleje derivované z kokosového oleja. Neobsahuje vodu, je bez parfumov a konzervantov.

Pred použitím prípravku si prečítajte príbalový leták.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader